Įspūdinga tai, kad namas pastatytas dviem menininkams, kurie norėjo turėti nuošalią erdvę apmąstymams ir darbui. „Toks sprendimas pirmiausia nustebino pačius menininkus, o dabar kaskart pribloškia visus čia užsukančius“, – džiaugėsi architektūros studijos „Atelier Oslo“ architektas.
Į namo vidų patenkama iš galinės jo pusės, einant takeliu palei nedidelę kalvą. Įėjimas čia prasideda išskirtiniais laiptais, kurie veda per pastatą iki pat įėjimo priekinėje namo pusėje.
Buvo siekiama į projektą įtraukti uolas, buvo kruopščiai išmatuotas vietovės reljefas. Skirtingų lygių betoninės grindys dabar jungiasi su pagrindiniais topografijos lygiais ir sukuria skirtingas lauko erdves.
Betoninės grindys ir laiptai ištirpdo vidaus ir išorės padalijimą.
Interjeras tampa kraštovaizdžio dalimi, o vaikščiojimas po namelį ir aplink jį suteikia unikalią patirtį, kai skirtingos vietovės savybės tampa architektūros dalimi.
Čia unikaliai suprojektuota virtuvė, vonios kambarys ir židinys, kurie tarnauja gyventojams ir atrodo tarsi baldai būtų pastatyti tiesiog ant uolos.
Ant betoninių grindų buvo suprojektuota surenkama medinė konstrukcija, o galiausiai namas uždengtas specialia medienos konstrukcija, pro kurią sklinda šviesa.
Medinė konstrukcija per dieną sukuria šešėlių žaismą ir ramią atmosferą, primenančią sėdėjimo po medžiu jausmą.
Nedidelis priestatas čia atstoja tvorą ir atskiria nuo kaimyninio pastato – taip sukurta dar viena uždara lauko erdvė. Visa išorinė mediena yra „Kebony“. Tai speciali termiškai apdorota mediena, kuri pasidaro pilka ir nereikalauja jokios priežiūros.