Socialiniuose tinkluose nukentėjusieji ėmė dalytis šokiruojančiomis istorijomis, kurias jie esą patyrė naktiniame klube „Opium“. Į visa tai reaguodama klubo administracija teigė ėmusis veiksmų, o istorijose minimus asmenis įtraukę į „juodąjį“ sąrašą.
Pranešimų apie minėtą naktinį klubą teigė gavę ir policijos pareigūnai. Daugiau apie tai skaitykite čia.
Tačiau antradienio popietę viena iš auka save laikiusių moterų pripažino paskleidusi tikrovės neatitinkančią informaciją.
„Aš, L.P., 2024 m. spalio 31 d. „Instagram“ paskelbiau T.S. nuotrauką ir tikrovės neatitinkančius duomenis apie tai, kad 2017 m. birželio 10 d. klube „Opium“ T.S. mane apsvaigino ir pasinaudojo bejėgiška būkle. Šiuo viešu pareiškimu pareiškiu, kad mano viešai paskleista informacija, kad T.S. mane, L.P., 2017 m. birželio 10 d. klube „Opium“ į mano gėrimo stiklinę įpylęs neaiškių medžiagų, o vėliau man „į burną sukišęs baltą apvalią tabletę“ dėl ko buvau prieš savo valią apsvaiginta, neatitinka tikrovės.
Taip pat pareiškiu, kad tą 2017 m. birželio 10 d. vakarą iš klubo „Opium“ išvykau ne su T.S. ir tolimesni nakties įvykiai nėra susiję su juo. Šiuo pareiškimu atsiprašau T.S. už tai, kad šia tikrovės neatitinkančia melaginga informacija pažeminau jo garbę ir orumą, ir sukėliau neigiamas pasekmės“, – teigiama viešame prieš tai nukentėjusia save vadinusios moters viešame pranešime.
Į tai sureagavo ir klubo administracija, kuri teigė šioje istorijoje minėto asmens viešai atsiprašanti.
„Patvirtiname, kad klubas „Opium“ viešą, pareiskimą „Apnuodjimo istorijoje minimas T. S. mūsų renginiuose taip pat nėra pageidaujamas“ 2024 m. lapkričio 3 d. paskelbė neįsitikinęs paskleistų duomenų apie T. S. teisingumu. Klubas „Opium“ atsiprašo T. S. dėl jo garbés ir orumo pažeidimo ir patvirtina, kad klubui „Opium“ nėra žinoma jokia informacija apie T. S. dalyvavimą apsvaiginant L. P. ir pasinaudojant jos bejėgiška būkle“, – rašoma viešame klubo „Opium“ pareiškime.