Gimęs ir augęs Klaipėdoje vyras šį miestą buvo kuriam laikui palikęs, tačiau šiais metais čia su žmona Milisandra ir sūnumi Roku gyventi sugrįžęs atlikėjas suprato, kad jau laikas įgyvendinti ilgametę svajonę ir mintyse sau duotą pažadą bei išsilaikyti laivavedžio teises.
„Kai šalia toks nuostabus vanduo su tokiomis galimybėmis – nuodėmė to neturėti. Buvau sau tikslą išsikėlęs, kad kai vėl sugrįšiu gyventi į Klaipėdą, iš karto išsilaikysiu laivavedžio teises. Tą ir padariau.
Daug draugų turi čia kateriukų visokių, ne kartą esu bandęs vairuoti, tad tai nebuvo naujiena, tačiau visuomet labai traukė“, – su šypsena naujienų portalui lrytas.lt pasakojo A.Radzevičius.
Mokymosi procesas A.Radzevičiui vyko sklandžiai. Vyras pasakojo, kad su malonumu klausėsi visų pamokų ir laikė egzaminą.
„Automobilio teises laikomės mes dėl to, kad vieniems tai labai patinka, kitiems – reikia. Tai juk transporto priemonė, be to sunku gyventi. Tačiau čia yra pomėgis, tu visai kitaip priimi informaciją ir kitaip mokais, tad šis procesas man buvo labai įdomus ir nereikėjo nieko kalti.
Viskas vyko nuotoliniu būdu, žmonės mokėsi ir iš Molėtų, ir iš Kauno. Mokymai vyko porą mėnesių nuo pirmo prisijungimo iki išlaikyto egzamino“, – pasakojo jis.
Valdyti laivą A.Radzevičiui nebuvo sudėtinga. Iki tol bičiulių pagalba karkartėmis tai daręs vyras sako, kad pagrindinis dalykas tai darant yra švartavimasis.
„Be abejonės yra specifinių dalykų, kuriuos reikia žinoti, tačiau viskas gerai sekėsi ir pavyko. Iš karto išsilaikiau ir teoriją, ir praktiką“, – pasakojo jis.
Šeima, pasak A.Radzevičiaus, be galo džiaugėsi ir palaikė, o dabar drauge laukia pavasario, kuomet dainininkas visus paplukdys.
„Niekur toli važiuoti nereikia, kadangi gyvename senamiestyje, šalia visos įmanomos prieplaukos, tad plauksime“, – šyptelėjo jis.
Pasiteiravus, ar neplanuoja įsigyti nuosavo laivo, vyras atsakė:
„Tikrai ne, nes tai yra pakankamai brangus malonumas, tiek pats laivas, tiek jo išlaikymas. Tai nėra automobilis, bet kur jo nepaliksi, tad reikia surasti, kur jį prišvartuoti. Klaipėoje vietų nedaug, tai didelė problema, o užsienyje laikyti – didelė prabanga. Tai nėra paprasta“.