„Kauno dienos“ žurnalistams atlikus išsamų tyrimą paaiškėjo, jog R.Marozienė turi bendrosios praktikos slaugytojos licenciją. Tai reiškia, jog moteris injekcijų atlikti negali nei savarankiškai, nei su gydytojo priežiūra.
„Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatomis, botulino toksino, hialurono rūgšties preparatų injekcijos, mezoterapijos, biorevitalizacijos procedūras gali atlikti tik gydytojas dermatovenerologas ir plastinės rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas; gydytojas burnos, veido ir žandikaulių chirurgas, veido ir žandikaulių chirurgas gali atlikti botulino toksino ir užpildų injekcijas veido ir kaklo srityje.
Injekcijų atlikimas estetiniais ir korekciniais tikslais nepriskirtas bendrosios praktikos slaugytojo kompetencijai. Kompetencija negali būti išplėsta mokymų metu, kuriuos organizuoja užpildų gamintojai ar platintojai“, – tai, kad slaugytoja negali atlikti injekcijų patvirtino Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos (VASPVT) direktoriaus pavaduotoja Ramunė Vaitkevičienė.
Pati R.Marozienė į klausimus apie nelegalią veiklą neatsakė, tačiau teisinosi, jog „slaugytojai daro injekcijas visose klinikose“. Informacija apie klinikos „Sculpta“ veiklą šiuo metu yra perduota teisėsaugai: tyrimą tęsia tiek VASPVT, tiek Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (VMI), tiek Kauno policija.
Klinika „Sculpta“ Kaune atidaryta 2021-aisiais metais – internetinėje svetainėje teigiama, jog čia teikiamos aukščiausios kokybės paslaugos, kurias atlieka geriausi savo sričių specialistai. Tačiau galima daryti prielaidą, jog sukūrusi prestižinės klinikos įvaizdį R.Marozienė daugybę metų injekcijas atlieka nelegaliai.