Solinė menininkės paroda buvo surengta 16-o aukšto, 314 kv. m. ploto penthouse apartamentuose, iš kurių atsiveria stulbinantys Kauno miesto vaizdai. Renginio muzika rūpinosi DJ Dėdė Kaspa, akimirkas įmažino vienas garsiausių šalies fotografų Lukas Gricius.
Jaunosios kartos menininkės PUNKGALLERY darbai – netikėtų spalvų derinių, stiprių potėpių ir vingiuojančių abstrakcijų kuriamas energijos užtaisas.
„Renginio vakarą visus susirinkusius svečius suvienijo ne tik menas, tačiau ir bendra magiška energija, kurią dar ilgai prisiminsiu. Antrojoje solinėje parodoje pristatomi kūriniai – mano meninis išsilaisvinimas. Energijos ir emocijų pliūpsniai kurią spalvų ir formų sprogimą, kurie iš pirmo žvilgsnio gali suklaidinti žiūrovą. Už pastelinių spalvų estetikos slypi pankiškumas – provokuojantis, budinantis smalsumą ir kitoniškumo norą“, – sako kūrėja.
PUNKGALLERY – ne tik kūrėjos pseudonimas, bet ir kūrybos manifestas bei asmeninio gyvenimo būdo apibūdinimas. Laisvo, tolerantiško ir kunkuliuojančio nuo idėjų. Kiek siurrealistiško, kartais abstraktaus ir su pop prieskoniais – tokio, kaip ir jos darbų.
„Žaviuosi gyvenimo įvairove, todėl mano pasaulis kupinas skirtingų detalių, formų, tekstūrų, kvapų. Atrasti netikėtus derinius ir išlipti už nubrėžtų ribų – tai man būdas atrasti geriausią save. O kokių emocijų apimtas menininkas kuria, tokią energiją ir pajunta į jo darbus žiūrėdami žmonės“, – sako menininkė.
34 darbų parodai ji suteikė „Freak Vibrations“ pavadinimą, kuris atskleidžia požiūrį į gyvenimą ir kūrybą – išlaisvinti protą ir atsikratyti varžančių normų. Renginio metu eksponuotus menininkės darbus nuo spalio 3 dienos dar du mėnesius bus galima iš arčiau apžiūrėti viename iš stilingiausių interjero salonų Kaune „Studio casa“ arba Kauno senamiesčio Kurpių gatvėje įsikūrusioje PUNKGALLERY studijoje.
Tapybos darbuose vystomas laisvės ir nevaržomybės temas svečiams dar labiau paryškino ir netradicinė parodos erdvė. Ekspozicijai pasirinktas „Kaunoramos“ dangoraižio viršutinis 16-as aukštas.
„Alternatyvios vietos parodoms kviečia į provokaciją, žadina norą atsisakyti stereotipų ir kvestionuoti status quo. Meno prasmė – išstumti stebėtojus už komforto zonos ribų. Neįprasta vieta padeda pažadinti tuos potyrius, kurie standartinėje galerijoje gali likti nepaliesti“, – sako PUNKGALLERY.
Kūrėją menas lydi nuo ankstyvo amžiaus, tad savo gyvenimą susieti su juo buvo natūralus pasirinkimas. Įgijusi menotyrininkės specialybę „VDU“ universitete, ji giliau pažindinosi su įvairių menininkų kūryba dirbdama Kauno senamiestyje esančioje „Parko“ galerijoje, o kūrybos įgūdžius tobulino pas garsiąją tapytoją Eglę Velaniškytę.
PUNKGALLERY pastebi, kad jos darbų gerbėjai yra kūrybingi, drąsūs ir su godžiu smalsumu į aplinką žvelgiantys žmonės. Tai skirtingų pomėgių ir profesijų žmonės, tačiau juos vienija panaši pasaulėžiūra – tad nenuostabu, kad menininkės darbai atsiduria ir skirtingose erdvėse: tiek šiuolaikiškuose biuruose, tiek madinguose baruose ar originalumu pasižyminčiuose namuose ir istoriniuose dvaruose.