Penktadienį žinomas vyras vedė užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio atstovę spaudai Vytautę Šmaižytę (47 m.).
Šventės dieną pora vengė viešo dėmesio.
Jaunavedžiai pasinaudojo teise civilinę santuoką registruoti išvykstamosios ceremonijos metu.
Vestuvių dieną D.Kuliešius darbiniu telefonu neatsiliepė.
Asmeninio gyvenimo nekomentuojantys Darius ir Vytautė neprisidavė ir etikos sargams.
Privačių interesų deklaracijose jiedu iki šiol nenurodė savo asmeninių ryšių.
„Savo asmeninio gyvenimo aš nekomentuosiu, o mano viešųjų ir privačių interesų deklaracijos – tvarkingos“, – prieš mėnesį pareiškė V.Šmaižytė kalbėdama su „Lietuvos rytu“.
Tąkart ji nei patvirtino, nei paneigė, kad D.Kuliešius – jos gvenimo draugas, o D.Kuliešius apskritai vengia bendrauti su žiniasklaida.
„Žmonės, einantys tokias pareigas kaip V.Šmaižytė ir D.Kuliešius, turėtų suprasti, kad jie praranda didžiąją dalį privataus gyvenimo. Jei kas nors yra slepiama, ir žiniasklaida, ir politiniai oponentai tuo domėsis tik dar labiau, o žmonės taps labiau pažeidžiami, gal net ir jų reputacija nukentės“, – kalbėjo buvęs Seimo narys, Etikos ir procedūrų nuostatų politikos gyvenime kūrėjas ir šios komisijos pradininkas Algimantas Salamakinas.
Pasak jo, visai nesvarbu, jog neretai valstybės pareigūnams nepagrįstai atrodo, kad jie gali nutylėti arba slėpti savo privatų gyvenimą, – pirmiausia jie privalo būti atviri savo darbdaviams: „Jeigu nėra atviri ir slapukauja, vadinasi, galima būtų abejoti ir jų ištikimumu. Kai žmogus ką nors slepia, peršasi išvada, kad jis arba daro ką nors netinkamo, arba nesupranta, kad būtina laikytis tarnybinės etikos bei teisės normų. Gal kurį laiką ir galima nekomentuoti savo asmeninio gyvenimo aplinkybių ar faktų, bet, pradėjus dirbti valstybės tarnyboje arba nusprendus eiti į politiką, tokios galimybės išnyksta – atsiranda prievolė atsakyti kartais net į pačius neparankiausius, nemaloniausius klausimus.“