Išsiskyrusi su Šaru, 2010-aisiais moteris ištekėjo už Izraelio verslininko Oreno Calfono. 2012-aisiais ji pagimdė dvynukus – sūnų ir dukrą. 2019-ųjų rugsėjį porai gimė dar viena dukra.
Ištekėjusi už Oreno, L.Abargil šventai pasinėrė į griežtą žydų ortodoksų tikėjimą.
Pagal šį tikėjimą, ištekėjusios moterys dengia savo galvas įvairiomis skaromis.
Linor aktyviai naudojasi instagramu. Socialiniame tinkle ji nevengia pasidžiaugti įvairiomis kelionėmis ir vaikais.
Čia demonstruoja ir užburiantį stilių: išskirtinių bruožų moteris puošiasi kukliau, galvą pridengia įvairių spalvų skaromis, tačiau tai nei kiek nepaslepia jos grožio.
2017 metais ji kartu su bičiule pristatė savo mados ženklą LYA, kuris buvo orientuotas į žydų ortodoksų tikėjimą.
Buvusi Šaro žmona neužsidarė namuose.
Netanijos universitete ji įgijo teisės bakalauro laipsnį ir vėliau Izraelyje išgarsėjo kaip puiki advokatė, kovojanti už moterų teises.
Šiandien ji keliauja po pasaulį su dideliu tikslu – susitinka su prievartavimą patyrusiomis aukomis ir dalijasi savo patirtimi.
Linor visam pasauliui atsivėrė apie patirtą seksualinę prievartą.
Apie tai pasakoja 2013-aisiais, lapkričio viduryje, dienos šviesą išvydęs Linor kurtas dokumentinis filmas „Drąsioji „Mis pasaulis“ („Brave Miss World“).
Niujorko dokumentinių filmų festivalyje debiutavusioje kino juostoje 1998 metais gražiausios planetos merginos titulą iškovojusi Linor prabilo apie skausmingus išgyvenimus, kai likus septynioms savaitėms iki Seišeliuose vykusio grožio konkurso ji buvo žiauriai išprievartauta savo tautiečio Uri Shlomo.
Ašaros, riedėjusios gražuolės skruostais, kai jos galvą papuošė tviskanti „Mis pasaulio“ karūna, buvo kur kas daugiau nei jaudinanti pergalės džiaugsmo išraiška.
Į Linor ašaras sutilpo skausmas, pyktis ir pasiryžimas padaryti viską, kad pasaulis sužinotų apie lytinę prievartą patyrusios aukos išgyvenimus.
Jusdama begalinį savo artimųjų palaikymą, tuomet aštuoniolikmetė grožio karalienė nusprendė ne tik atvirai papasakoti apie savo pačios pažeminimą, bet ir tapti visos planetos moterų, nukentėjusių nuo žiaurių prievartautojų, advokate.
Praėjus dešimčiai metų nuo siaubingo nutikimo Italijoje Linor pradėjo kurti dokumentinį filmą, kuriame atkuriamos anuomet įvykdyto žiauraus nusikaltimo detalės: jaunutė manekenė, neatlaikiusi artimųjų ilgesio, nusprendžia nutraukti modelio karjerą ir iš Italijos grįžti į gimtąjį Izraelį.
Artimiausioje Milano turizmo agentūroje ketinusi įsigyti bilietą į Romą, o iš ten – į Tel Avivą, Linor patenka į savo tautiečio kelionių agento U.Shlomo pinkles.
Patikinęs, kad visi skrydžių bilietai iš Milano į Romą išpirkti, vyras pasisiūlo gražuolę pavėžėti iki Italijos sostinės savo automobiliu.
Vos išvažiavęs iš miesto, nusikaltėlis sustabdo automobilį ir surengia tikrą egzekuciją patikliai bendrakeleivei: užklijavęs burną lipniąja juosta, jis žiauriai prievartauja merginą, negailestingai smaugdamas virve ir dusindamas ant galvos užmovęs plastiko maišelį.
Tik per stebuklą Linor lieka gyva. Aštuoniolikmetė Linor paskambina į namus ir kūkčiodama praneša apie išprievartavimą. Buvusio modelio motina Aliza, nors ir ištikta siaubo, nesutrinka.
„Tai ne tavo kaltė. Mes tave palaikysim!“ – tokie padrąsinantys buvo pirmieji Alizos žodžiai.
Ji liepia dukrai nesiprausti po dušu, kuo skubiau vykti į artimiausią ligoninę ir papasakoti policijos pareigūnams, kas nutiko.
Nepabūgusi apginti savo garbės, Linor po ilgo ir varginamo teismų proceso pasiekia, kad skriaudikas šešiolikai metų sėstų už grotų.
Linor, kol prievartautojas kalėjo, baigė teisės studijas, ištekėjo už Š.Jasikevičiaus.
Tačiau po trumpai trukusios santuokos staiga pasikeitė: giliai paniro į judaizmą, ėmė vengti viešumos, o jos garderobe neliko vietos berankovėms palaidinėms giliomis iškirptėmis ir trumpiems sijonams.
Linor panirimas į religiją buvo staigmena daug kam, tik ne buvusio modelio kūrybos partnerei Ceciliai Peck.
„Kiekviena lytinio nusikaltimo auka ieško būdų, kaip toliau gyventi, įveikti vidinę sumaištį. Vienos sprendimą mato alkoholyje, kitos suserga bulimija ar anoreksija.
Linor pasirinko religiją. Manau, kad religijoje Linor pasisemia taip reikalingų jėgų užmiršti skaudžią praeitį“, – įsitikinusi ji.