Po šio incidento gerbėjai spėlioja, ar ši akimirka nebuvo surežisuota. Vis dėl to, po „Oskarų“ nakties W.Smithas sulaukė karčių kolegų kirčių: neva šis nėra pirmokas komikų pasaulyje, o meilė neišreiškiama smurtu.
Viską apmąstęs Willas nusprendė atsiprašyti Chriso. Savo instagrame jis paviešino laišką.
„Visų formų smurtas yra nuodingas ir destruktyvus. Mano elgesys per praėjusią „Oskarų“ ceremoniją buvo nepriimtinas ir nepateisinamas.
Juokeliai yra mano darbo dalis, bet juokas apie Jados sveikatos būklę man buvo per sunkus ir aš sureagavau emocingai.
Norėčiau viešai tavęs atsiprašyti, Chrisai. Aš buvau praradęs kantrybę ir klydau. Man gėda, o mano veiksmai neparodė vyro, kuriuo norėčiau būti.
Meilės ir gerumo pasaulyje nėra vietos smurtui.
Taip pat norėčiau atsiprašyti Akademijos, ceremonijos prodiuserių, visų dalyvių ir visų, kurie stebėjo ceremoniją visame pasaulyje. Norėčiau atsiprašyti Williamsų šeimos ir savo „King Richard“ (Red. – už Williams seserų tėvo ir trenerio vaidmenį dramoje jis laimėjo geriausio aktoriaus apdovanojimą).
Labai apgailestauju, kad mano elgesys suteršė visų nuostabią kelionę“, – rašė Willas.
Primename, kad jo žmona J. Pinkett Smith serga alopecija, nuo kurios slenka plaukai.
Po incidento grįžęs į sceną atsiimti apdovanojimo, W. Smithas ašarodamas apgailestavo, kad Holivude „žmonės tavęs negerbia“, ir atsiprašė Akademijos „ir visų kitų nominantų“.
„Menas mėgdžioja gyvenimą. Atrodau kaip pamišęs tėvas, kaip sakydavo apie Richardą Williamsą“, – pridūrė jis, paminėdamas tenisininkių Serenos ir Venus Williams tėvą ir trenerį.
Los Andželo policija teigė žinanti apie incidentą, tačiau nurodė, kad Ch. Rockas nesikreipė dėl to į pareigūnus. Akademija tviteryje parašė, kad „nepritaria jokios formos smurtui“.