Kiekviena diena atneša naujų patirčių, o kas Vitulskių laukė šįkart, išvysime jau šį sekmadienį, TV3 laidoje „Merūnolendas“.
„Šeimininkauti savo virtuvėje šiandien yra tikras džiaugsmas. O kai aš gaminu, man visada norisi estetikos“, – dalinosi Merūnas pabrėždamas, kad ne tik visas statybų procesas, bet ir kiekvienas mažas kasdienis momentas yra svarbus.
Tačiau mėgautis virtuve – dar per anksti. Merūno laukia kiti darbai! Kaip įprasta statybų pasaulyje, viena pabaiga reiškia naują pradžią.
„Pagaliau galiu pasakyti, kad baigiau namą, tačiau statybos tuo niekada nesibaigia. Vienas etapas baigiasi, o kitas prasideda iš naujo. Todėl, galiu sakyti, vėl pradėjau statyti namą, tik su šiuo bus paprasčiau“, – su šypsena sakė Merūnas.
Iš tiesų, „Merūnolendas“ jam tapo nenutrūkstamu procesu, kuriame kiekviena pabaiga atneša naują pradžią. Nors namo struktūra jau beveik baigta, dabar dėmesys krypsta į aplinkos tvarkymą ir pirties įrengimą – projektą, kuris Merūnui taip pat labai svarbus.
„Turiu pirties viziją – noriu įrengti nepaprastus langus, kad jie suteiktų erdvei išskirtinumo. Tikiuosi, kad šis projektas taps dar vienu mano svajonių įgyvendinimu“, – dalinosi žinomas vyras.
Tiesa, ne viskas seksis idealiai... Pavyzdžiui, planuojant pirties stogą, dėl finansinių ir praktinių sumetimų teks jį sumažinti. „Pagalvojome, kad stogo kvadratūra yra didelė ir finansiškai nelabai apsimoka, todėl nusprendėme stogą sutrumpinti. Darant stogą buvo net keturi pokyčiai“, – pasakojo Merūnas.
Pirties statybos ir planavimas – Merūno kūrybinis iššūkis, reikalaujantis ir estetinio požiūrio, ir praktiškų sprendimų. Todėl čia jam į pagalbą atskubėjo specialistas Mindaugas.
Negana to, teks planuoti, kaip erdvę išnaudoti kuo įmanoma praktiškiau – kad joje būtų patogu ne tik sėdėti, bet ir judėti. „Jei pastatysiu didelį stalą, pirtyje nebus kur praeiti, tad man reikės profesionalų patarimo“, – prisipažino Merūnas, įsitraukdamas į interjero planavimo detales.
Tikras džiaugsmas tėčiui – kad į projektą aktyviai įsitraukia ir sūnūs.
„Nereikia vaikų saugoti nuo darbo – reikia juos mokyti. Svarbu perduoti patirtį iš kartos į kartą. Nebijokite ir leiskite vaikams mokytis – ką išmoksite vaikystėje, to ant pečių nenešiosite“, – mintimis dalijosi Merūnas, ruošdamasis kartu su vaikais pjaustyti sodybos teritorijoje nukritusį medį.
Merūno sūnūs ne tik aktyviai prisidėjo prie darbų, bet ir papildė tėčio planus savais sumanymais.
„Ne tik tėtis visko prisigalvoja – ir mes jam prigalvojame darbų“, – juokėsi Merūno sūnus Herkus.