Dažnai į sportinio dažasvydžio treniruotes atvirose ir uždarose erdvėse skubantis kaunietis šią pramogą pirmąkart išmėgino prieš aštuonerius metus.
Tąkart Nicholas Kinas smagiai praleido laiką, bet ši veikla jo neužkabino.
„Pabėgiojau, pašaudžiau. Prisimenu, buvo smagu. Tačiau išgirdęs, kiek kainuoja apranga, įranga, šoviniai, kiti būtini dažasvydžio reikmenys, labai nustebau.
Man šis žaidimas tąkart atrodė pernelyg brangus.
Didžiąją pinigų dalį skyriau mokslams, daug tobulinausi užsienyje, o ir uždirbdavau ne tiek, kiek dabar“, – atvirai kalbėjo iliuzionistas.
Dažasvydis Nicholui Kinui apsuko galvą beveik prieš metus, kai jis sulaukė bičiulių kvietimo dar kartą išbandyti jėgas dažasvydžio aikštėje.
„Pernai rugsėjį paskatintas dažasvydžio propaguotojo Manto Pečiulaičio dalyvavau mėgėjų lygos sportinio dažasvydžio turnyre. Taip įsitraukiau į šį sportą, kad toliau dalyvauju mėgėjų kovose“, – pasakojo Nicholas Kinas.
Iliuzionistas atskleidė didžiausią savo troškimą – jis siekia tapti Lietuvos rinktinės, kuri dalyvauja profesionaliuose tarptautiniuose dažasvydžio turnyruose, nariu.
Šiuo metu mūsų šalies rinktinę sudaro stipriausi dažasvydininkai iš Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos.
Intensyviai besitreniruojančio kauniečio teigimu, nors dažasvydis daugeliui žinomas kaip pramoga, tai ir sparčiai Europoje populiarėjanti ekstremalaus sporto šaka.
„Šis sportas reikalauja akies taiklumo, fizinės ištvermės, taktikos išmanymo.
Tai komandinis sportas, jame kiekvieno žaidėjo vaidmuo siekiant pergalės ypač svarbus“, – tikino vyras.
Paklaustas, ar dažasvydyje panaudoja iliuzionisto savybes, Nicholas Kinas kvatodamasis atsakė, jog šiame sporte, kaip ir pasirodymuose scenoje, labai svarbi žaibiška reakcija ir noras gauti kuo daugiau adrenalino.
Nicholas Kinas turi ir dar vieną svajonę. Vyras norėtų, kad trejų su puse metų jo sūnus Danielius ateityje taip pat įsitrauktų į dažasvydį.