Kokiais akmenimis grįstas kelias į sėkmę? Kokius vadovus mėgsta lietuviai? „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Moterų balsas“ vedėjos Edita Užaitė, Natalija Bunkė ir Laima Tamulytė-Stončė studijos svečių klaus itin asmeninių ir moterims aktualių klausimų.
Pagal šeštadienį paskelbtus „Vilmorus“ apklausos duomenis, Kauno meras Visvaldas Matijošaitis toliau užima antrą vietą populiariausių politikų sąraše, po prezidentės Dalios Grybauskaitės. „V.Matijošaitis antrą kartą antroje vietoje. Net 80 proc. apklaustųjų Kaune jį įvertino teigiamai. Čia retas atvejis. Čia tikrai žvaigždė. Matyt, įvaizdis jo Lietuvoje susiformavo, kad Kaunas labai stipriai vystosi ekonomikoje ir kultūroje“, – BNS sakė „Vilmorus“ vadovas Vladas Gaidys.
V.Matijošaičio kelias į sėkmę daugeliui atrodė nenuspėjamas, po 10 metų darbo Lietuvos TSR vidaus reikalų sistemos milicijoje 1991 m. įkūrė savo verslą. Dar dirbdamas milicininku su žmona pradėjo auginti ir pardavinėti gėles. Tapo UAB „Vičiūnai“ direktoriumi bei UAB „Vičiūnai ir Ko“, UAB „Plungės kooperatinė prekyba“ komercijos konsultantu. Šiandien jis – turtingiausias Lietuvos meras. 2006 m. atlikto žurnalo „Veidas“ tyrimo duomenimis, turtingiausių Lietuvos žmonių trisdešimtuke užėmė 8 vietą, o žurnalo TOP 500 duomenimis (2016 m.), sukaupė 121 mln. eurų vertės turtą.
Ar įmanoma išmokti būti lyderiu, ar juo gimstama? Charizma ar kasdienis darbas lemia kelią į sėkmę? – klausė „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Moterų balsas“ vedėjos.
Be solidaus verslo, Visvaldas Matijošaitis mylimai žmonai Irenai atminti su sūnumis įkūrė jos vardo fondą, skatinantį organų donorystės idėją Lietuvoje.
„Dažnai girdžiu žmones sakant, mirštu, kaip noriu atostogų, ar, mirštu, kaip noriu naujo darbo. Tačiau iš tiesų viskas susiveda į tai, kad mes norime gyventi“, – sakė Visvaldas Matijošaitis, kviesdamas dėl organų donorystės visus apsispręsti šiandien, ir Kaune surengė I.Matijošaitienės fondo organizuojamą performansą „Mirštu, kaip noriu gyventi“.
Koks žmogus turi būti politikas, kad juo patikėtų rinkėjai, mėgtų jį ir gerbtų? Ar garbės kodeksas dar išlikęs Lietuvoje? Tiesioginė „Moterų balso“ laida „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje – trečiadienį 20.30–22.30 val.