Jis iki šiol vengė kalbėti apie tai, kokią išgyveno savo šeimos dramą: „Reikėjo laiko, kad susitaikyčiau su tuo, kas nutiko, kad išmokčiau pasitikėti savimi.“
Mariaus gyvenimo laikotarpį iki šešiolikos metų amžiaus galima vadinti auksiniu. Jis augo turtingų tėvų šeimoje ir net mažiausios jo paties, jo sesers ir jo brolio svajonės buvo įgyvendinamos.
„Nuo šešerių beveik kasdien lankiau šokių pamokas, o tai labai nepigu. Paaugęs kišenpinigių galėjau neskaičiuoti, atrodė, kad taip ir turi būti“, – atvirai pasakojo Marius.
Jo šeima gyveno prabangiuose namuose. Mariaus tėvas, sėkmingas pasiturintis verslininkas, rūpinosi, kad vaikų gyvenimas būtų lengvas. „Jaučiausi tarsi pasakoj“, – atviravo Marius. Deja, vieną dieną paaiškėjo, kad visas šeimos turtas – praskolintas. Tėvas išėjo, palikęs milijonines skolas. Ar tėvas vaikams ką nors paaiškino?
„Jis su mumis nekalbėjo. Iš pradžių įtarėm, kad jis pasikeitė, nes susirado kitą moterį, o netrukus paaiškėjo, kad jis paėmęs tiek paskolų, kad sveiku protu to neįmanoma paaiškinti. Jam buvo nusispjauti, kad mus paliko be cento, nenoriu tėvo net prisiminti“, – atvirai iki susigraudinimo pasakojo Marius.
Vaikinas prisipažino: „Šis smūgis mane išmokė skaičiuoti ir vertinti pinigus. Supratau, kaip pinigai gali greit ateit ir greit išeit. Pavyzdžiui, gali nusipirkti megztinį už 2000 litų, ir ką? Jis daugiau tau laimės duos? Žmogus nesupranta, kaip viskas gali greit pasikeist. Aš į tokį žmogų pats kitaip žiūriu. Juk globos namuose gyvena vaikai, žmonės neturi už ką valgyt, o tu tiek moki už drabužį? Aš pats nemėgstu švaistyti pinigų. Bus parduotuvėj akcija, tai ir nusipirksiu batus už 150 litų.“
Kaip žinomas vaikinas susitaikė su šeimos drama? Kas jam padėjo nugalėti depresiją ir kabintis į gyvenimą? TV3 laidoje „Prieš srovę“ antradienio vakarą į šiuos klausimus atsakė pats M. Gaižauskas.