Laukdamos maestro „Viskas bus gerai“ laidos vedėjos prisiminė, kad A. Kaušpėdas savo koncertuose pasirodo tamsiai išsidažęs lūpas, todėl nuo grimerės stalo nugvelbusios ryškiausių lūpdažių paletę, ėmėsi darbo.
Ką tik grandioziniuose M.A.M.A. apdovanojimuose dvi statulėles – metų roko ir alternatyvos grupės bei už nuopelnus muzikai – pelnęs atlikėjas gerokai nustebo pamatęs tokį netikėtumą ir nors pirmas įspūdis buvo šokiruojantis, jau po kelių akimirkų įsitraukęs į rimtą pokalbį, drąsiai ir atvirai dėstė mintis apie zombių ekonomiką, muziką, architektūrą ir asmeninį gyvenimą.
Jaukių pašnekesių ir naudingų patarimų laidoje A. Kaušpėdas prisipažino namuose esantis geras pagalbininkas. „Kai mes nusprendžiame ką nors pasigaminti, aš atlieku visus juodus darbus. Susmulkinu daržoves, nuskutu bulves, nulupu česnakus. Vos spėju suktis paskui savo žmoną Viliją, kuri labai gerai išmano virtuvės proporcijas“, – pasakojo „Anties“ lyderis laidos vedėjas patikindamas, kad prijuosčių virtuvėje tikrai neriši.
„15 frontmeno taisyklių“ – taip vadinasi naujausia paskaita, kurią A. Kaušpėdas skaito jaunimui įvairiuose forumuose ir renginiuose. „Išduosiu vieną iš 15-os: tu niekam negali deleguoti savo darbo, scenoje viską teks padaryti pačiam“, – ilgamete patirtimi laidoje „Viskas bus gerai“ dalinosi maestro.
Mažiau nei prieš pusantrų metų dukros netekęs dainininkas ne kartą akcentavo, koks svarbus jam yra bendravimas. „Mums reikia siekti bendrumo, sugyvenimo. Mes turime vienas kitu žavėtis, vienas kitą gerbti, vienas kitam padėti ir matyti save vienas kitame. Privalome sąmoningai atsisakyti dalies individualumo, asmeninės kovos. Turime elgtis priešingai – matyti visumą, kaip harmoningą savęs dalį arba save visumoje. Tokie dalykai gimdo visai kitokius santykius – tai jau yra vertybinė visuomenė. Ir tai yra vertybių ekonomika“, – kalbėjo A. Kaušpėdas.