Šįkart jie pasiteiravo kokius jausmus jiems sukelia sėkmė?
Kovotojas Sergejus Maslobojevas (37 m.)
Žinau, kad negalima ilgai džiaugtis savo sėkme, nes tada sustoji ir užmiegi ant laurų. Būtent dėl to po kiekvienos sėkmės užduodu sau klausimus: kas toliau, kokia kita stotelė, koks kitas kalnas, į kurį reikia užkopti? Apima ramybė, kad darbas atliktas, bet džiaugsmo ar jokio šventimo nėra. Visą laiką žiūriu į priekį, kas bus toliau.
Verslininkas Laurynas Suodaitis (34 m.)
Sėkmė kelia gerus jausmus – pasidžiaugiu, bet stengiuosi per daug to nesureikšminti. Priimu sėkmes ir nesėkmes kaip įdėto darbo rezultatą arba pamokas.
Verslininkė Žaneta Fomova
Manau, kad sėkmė – subjektyvi sąvoka, jos reikšmė skiriasi priklausomai nuo žmogaus vertybių ir gyvenimo tikslų. Šiuo metu galiu pasakyti, kad mano sėkmės supratimas yra pasikeitęs. Dabar sėkmė man yra kelias. Ėjimas šiuo keliu savo svajonių link suteikia pilnatvės, džiaugsmo ir laimės pojūtį. Per šį procesą išsiskiria visi laimės hormonai, tokie kaip dopaminas, endorfinai, oksitocinas ir serotoninas. Tai yra mūsų laimės, kūrybiškumo, džiaugsmo ir geros savijautos hormonai. Tuomet jautiesi, kad esi harmonijoje su savimi ir aplinka. O pati sėkmė yra gal labiau pasekmė to kelio, kuriuo mes einame.
Verslininkė Rasa Stasionienė (39 m.)
Pasisekę projektai visada suteikia pasididžiavimo jausmą ir dar labiau paskatina judėti pirmyn. Kuo labiau sekasi, tuo daugiau norisi nuveikti. Ir lygiai taip pat kuo daugiau nuveiki, tuo daugiau džiaugiesi ir dėl kitų, nes žinai, kiek darbo ir pastangų reikia idėti.