Scenoje pasirodė penkių amžiaus grupių šokėjai – nuo darželinukų iki į devintąją dešimtį įkopusių senjorų.
„Šventę „Šokio fiesta“ rengiame penktus metus. Šįmet dalyvių paraiškų sulaukėme tiek daug, kad reikėjo koreguoti programą. Į šventę nepateko per 200 šokėjų, mat jie pavėlavo užsiregistruoti. Laiko neliko ir kalboms. Todėl scenoje karaliavo vien šokis“, – kalbėjo renginio organizatorė – nenuilstanti aerobikos puoselėtoja ir Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė Joana Bartaškienė.
Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje salėje vykusį renginį pradėjo mažiausieji šokėjai, tarp kurių netrūko šešiamečių. Scenoje pasirodė ir šokiui neabejingos senjorės. Kai kurioms moterims – gerokai per 80 metų. Šokėjai varžėsi šou, šiuolaikinio ir pop šokio kategorijose.
„Siekiame, kad nepriklausomai nuo amžiaus, žmonės kuo daugiau bendrautų, judėtų, būtų plastiški, ekspresyvūs, pasitempę ir svarbiausia, laimingi. O juk šokis visa tai aprėpia“, – tikino J.Bartaškienė.
Šventėje „Šokio fiesta 2018“ be atminimo dovanų neliko nė vienas dalyvis.
Už itin originalius pasirodymus apdovanoti trys kolektyvai: Jurbarko kultūros centro šiuolaikinio šokio studija „Šypsena“, kurios vadovė Jolanta Telišauskienė, Šiaulių moksleivių namų šiuolaikinių šokių kolektyvas „Asorti“, kurio vadovė Vilma Račkauskienė, ir šokių klubas iš Tauragės „Amadeus dance“. Jo vadovė Evelina Krūgelytė.
Trijų didžiausių kolektyvų vadovėms įteikti piniginiai prizai.
Gausiausiai šokėjų – per 100 atvyko iš Tauragės šokių klubo „Amadeus Dance“. Irinos Lazauskienės vadovaujamoje Kauno šokių grupėje „Vėtra“ pasirodė per 80, o Jurbarko šiuolaikinio šokio studijos „Dona“, kuriai vadovauja Kristė Donauskienė, - per 70 šokėjų.