Ant scenos Nemo padovanojo įspūdingą performansą ant besisukančios didžiulės lėkštės. Savęs jokiai lyčiai nepriskiriantis šveicaras ant scenos pasirodė pasipuošęs sijonu, prie kurio derino palaidinę pūstomis rankovėmis ir sportinius batelius.
Lažybininkai šiam atlikėjui prognozuoja aukštą vietą, o kai kurie – net ir laimėjimą. Nors internete pasirodė daugybė liaupsių Šveicarijai, vis dėlto, muzikos prodiuseris Artūras Butkevičius kartu su žmona Viktorija Mauručaite stebėdamas Šveicarijos atstovo pasirodymą, pažėrė kritikos.
„Viktorija Mauručaitė iškėlė klausimą, į kurį nežinau atsakymo. Reikia salės pagalbos! Mintis tokia – kodėl jei lyg ir esi vyras, bet manai, kad nežinai savo lyties – reikia būti su sijonu? (Čia apie Šveicarijos „Eurovizijos“ atstovo pasirodymą)“, – feisbuke rašė jis.
„O moterys beveik neapsirengusios“, – komentare antrino Viktorija.
Nemo nuo mažens grojo smuiku, fortepijonu ir būgnais. 2016 m. Atlikėjas per vieną naktį išgarsėjo dėl pasirodymo renginyje „SRF Virus“. Jo pasirodymas žaibiškai išplito socialinėje žiniasklaidoje. Vėliau jis išleido du albumus – iš jų 7 dainos pateko tiesiai į oficialų Šveicarijos singlų topą.
2020 m. prasidėjo Nemo pokyčių laikotarpis, kai jis pradėjo rašyti ir prodiusuoti kitiems atlikėjams, taip pat pradėjo leisti dainas anglų kalba. Savo muzikoje Nemo nagrinėja tokias temas kaip lytinė tapatybė, psichinė sveikata ir savo vietos šiame pasaulyje paieškos.
Antrajame pusfinalyje pasirodo 16 šalių atstovai. Tai – Albanija, Malta, Graikija, Šveicarija, Čekija, Austrija, Danija, Armėnija, Latvija, San Marinas, Belgija, Estija, Izraelis, Norvegija, Gruzija bei Nyderlandai.