„Albume klausytojas palydimas per vientisą istoriją, kurioje išmaišytos penkios skirtingos susitaikymo su skausmu fazės. Kiekvienam klausytojui paliekama laisvė sprendimus surasti pačiam, įsijausti, išgyventi. Kai kuriais atvejais, panašiai, kaip ir gyvenime, toksiškos situacijos nebūtinai išsisprendžia, kartais jas reikia tiesiog paleisti, tačiau bet kuriuo atveju, albumas gali atstoti kokybišką intensyvios terapijos seansą“, – sakė Aurarey.
Aurarey slapyvardžiu prisistatanti Aurelija Plioplytė taip pat teigė, jog nors skausmas yra toksiškas, visgi kūrybinis minalbumo procesas buvo pozityvus buvusių patyrimų rezultatas.
Tuo tarpu bičiuliams ir melomanams debiutinis Aurarey albumas pristatytas netikėtu kampu – pasitelkiant silent disco (angl. tyliosios diskotekos) principą – albumą klausytojai girdėjo pasitelkiant ausines, izoliuodami save nuo pašalinių garsų ir įsigilindami į autorės kūrybinę idėją – viename pasakojime sutalpinti skirtingas patirtis, pažystamas daugeliui.
Tarp pirmųjų albumą išklausiusių – aktorius Mindaugas Papinigis, savo kūryboje įkūnijantis kitų asmenų patyrimus, sako, jog Aurarey albumas – naujas, nuoširdus, tačiau neperspaustas požiūris į žmogiškus išgyvenimus.
„Man nuoširdžiai patiko – ne pūkuota, ir ne saldu – noriu dar“, – teigė M. Papinigis.
Ir nors muzikos pasaulio žemėlapyje Aurarey dar tik žengia pirmuosius žingsnius, tačiau jos muzikinis bagažas – daugiau nei du dešimtmečiai. Nuo penkerių metų Aurelija groja fleita ir pianinu, tačiau nenustygstanti kūrėja gana greitai atrado klasikinį džiazą ir skirtingų stilių dermę, su kurių asmenine interpretacija susipažinti galėsite jau rytoj visuose muzikos dalinimosi platformose.