Paklausus, kaip nuspręndė parašyti knygą, jis atsakė, kad pirminis sumanymas buvo parašyti apie tai, kaip galima mokytis groti būgnais. Apie tai, kaip jis pats mokėsi ir kaip sukūrė mokymosi sistemą, kuri pasirodė esanti labai efektyvi.
„Kai viską, ką buvau sumanęs surašiau, tekstas išėjo labai trumpas ir neįdomus. Tada pabandžiau apipinti istorijomis apie tai, kaip tie mokymosi būdai atsirado. O tada jau reikėjo ir priešistorės, kad būtų aišku, kam reikėjo tiek laiko gaišti ieškojimams ir treniruotėms. Taip atsirado siužetas, nors to visiškai nesitikėjau.
Žodžiu, pabandžiau parašyti skaitalą, tinkamą pramogai ir turintį šiek tiek naudingos informacijos.
Aprašiau ir kelias istorijas apie grupę, kurioje groju beveik nuo susikūrimo – „Bix“. Nes tai – mano broliai. Neįtikėtinai geras jausmas groti kartu, kai taip jauti vienas kitą, ir tai yra pats tikriausias kapitalas, nenuperkamas ir niekaip dirbtinai nesukonstruojamas.
Vieną skyrių knygoje paskyriau mokymosi groti metodikų aprašymui. Dar vieną – supažindinimui su instrumentais. Čia viskas iliustruota, viskas paaiškinta, tad susigaudyti nebus sunku.
Stengiausi aprašyti taip, kad net nieko bendra su muzika neturėję žmonės lengvai viską suprastų, o supratę galėtų šia tema padiskutuoti su muzikantais. O gal net turėtų progą sublizgėti savo žiniomis giminės susibūrimuose ar pokalbyje su taksistu.
Visi arba beveik visi tekste aprašyti įvykiai yra tikri, veikėjų vardai nepakeisti.
Prisipažinsiu, pafantazuota irgi yra, bet tikrai labai nedaug. Tekste rasite ir visiems gerai pažįstamų garsenybių bei reikšmingų Lietuvai ir pasauliui įvykių“, – pasakojo Gintautas apie knygos atsiradimo istoriją.
G.Gascevičius planuoja pristatyti knygą Lietuvos mietuose dar šios vasaros pabaigoje ir rudenį.