Išsiruošęs vasaros atostogų į Balį jis dar nežinojo, kaip šis dieviškas kampelis paveiks. O grįžo su galvoje skambančia daina „Blue Lagoon“ ir gigabaitais medžiagos vaizdo klipui.
Dvi savaitės: pasirodo, tiek laiko užtenka, norint sukurti vasaros sultimis trykštantį elektroninės muzikos gabalą ir susukti jam fantastinių vaizdų klipą.
Anske į atostogas leidosi su savo antrąja puse, ir fiksavo vaizdus „GoPro“ kameromis. „Kartu keliaujantys mūsų draugai turėjo droną, kurį visiškai spontaniškai nusipirko skrisdami į salą. Tai vadinama polėkiu! – šypsosi Anske. – Taip mes visi kartu įamžinome gražiausias akimirkas ir prisiminimus. Balis įsikūrė mano širdyje ir mano kompiuteryje. Ir aš tikiuosi, kad „Blue Lagoon“ tiek savo muzika, kuri alsuoja gaivumu, tiek vaizdo klipu, kuris yra laisvas skrydis, įkvėps ir kitus pažinti, pakeliauti po Azijos kampelius.“
Klipe yra viskas, ko pradedame ilgėtis artinantis lapkričiui: smaragdinis vanduo, kokoso gėrimai, sūpynės paplūdimyje, saulėlydžiai ant uolų, laisvas paukščio skrydis virš neaprėpiamo vandenyno, tingūs katinai, perregimos medūzos, egzotiški vėžliai…
„Iki šiol man dar niekada neteko nardyti, be to, tokiomis sąlygomis – drauge su magiškais vėžliais. Panėrus po vandeniu atsiveria visai kitas, neįtikėtinas vaizdas.
Ta akimirka priverčia tave jaustis gyvu, atgaivina sielą. Manęs klausė, ar panašus jausmas – panerti į trance muziką ir į vandenyną. Dabar galiu pasakyti, kad tai tikrai labai artima“, – sako Anske.
Nardydamas skaidriausiame vandenyje muzikos kūrėjas savaime galvojo apie tragišką taršos poveikį planetai. „Balis tebeturi didelių problemų, bet man labai džiugu, kad valdžia imasi tam tikrų priemonių, kaip antai – plastiko naudojimo mažinimas ar vietomis net ir visiškas jo uždraudimas, šiukšlių perdirbimas, – pasakoja didžėjus. – Tačiau teko matyti ir liūdnų vaizdų, ypač uostuose, kai vandenyje plūduriuoja plastikinės atliekos, pro kurias netgi būtų sunku prasibrauti. Kai pats pamatai tokius vaizdus, tada rimtai suvoki, jog egzistuoja reali problema, kuri gal ir opesnė kitame pasaulio gale, bet kartu yra labai aktuali mums visiems.“
„Blue Lagoon“ elektroninis ritmas, įgarsinantis XXI amžių ir tobuli vaizdai, klipe rodantys, kokią planetą tebeturime, galėtų būti užkasti laiko kapsulėje ateities kartoms.
O kol kas tą kapsulę Anske linkęs įsodinti į širdį klausytojams. Vienas jų – garsus ir įtakingas muzikos pasaulio ryklys Markus Schulz. Nusiunčiau kūrinį jam, ir praktiškai iškart sulaukiau reakcijos: „This is amazing“. Šiapus kibernetinio lango ir pats taip pasijutau“, – šypsosi Anske.