„Euroviziją“ laimėjo Nyderlandų atstovas Duncanas Laurence'as

2019 m. gegužės 18 d. 21:58
Specialiai lrytas.lt, Tel Avivas (Izraelis)
Papildyta
Šeštadienį Tel Avive įvyko „Eurovizijos“ finalas. Po kelis mėnesius trukusių aistrų, pagaliau didžiausiame šalies uostamiestyje paaiškėjo 64-ąjį kartą rengiamo konkurso nugalėtojas.
Daugiau nuotraukų (137)
Susumavus komisijų balsus, pirmavo Švedija. Prie šių balsų buvo pridėti susumuoti visos Europos žiūrovų balsai.
Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus „Euroviziją“ laimėjo Nyderlandai.
Lietuvos komisija finale balsavo taip: 12 taškų – Nyderlandai; 10 – Azerbaidžanas; 8 – Švedija; 7 – Čekija; 6 – Islandija; 5 – Vokietija; 4 – Slovėnija; 3 – Italija; 2 – Australija; 1 – Rusija.
Lietuvos žiūrovai finale balsavo taip: 12 taškų – Rusija; 10; Italija; 8 – Norvegija; 7 – Nyderlandai; 6 – Islandija; 5 – Azerbaidžanas; 4 – Estija; 3 – Švedija 2 – Šveicarija; 1 – Australija.
Finalo dalyviai galutinėje lentelėje išsirikiavo taip: 1 vieta – Nyderlandai (492 balsai); 2 vieta – Italija (465 balsai); 3 – Rusija (369 balsai); 4 – Šveicarija (360 balsai); 5 – Norvegija (338 balsai); 6 – Švedija (332 balsai); 7 – Azerbaidžanas (297 balsai); 8 – Šiaurės Makedonija (295 balsai); 9 – Australija (285 balsai); 10 –Islandija (234 balsai); 11 – Čekija (157 balsai); 12 – Vokietija (120 balsai); 13 – Slovėnija (105 balsai); 14 – Prancūzija (105 balsai); 15 – Kipras (101 balsas); 16 – Malta (95 balsai); 17 – Serbija ( 92 balsai); 18 – Albanija (90 balsų); 19 – Estija (86 balsai); 20 – San Marinas (81 balsas); 21 – Graikija (71 balsas); 22 – Ispanija (60 balsų); 23 – Izraelis (47 balsai); 24 – Vokietija (32 balsai); 25 – Baltarusija (31 balsas) ir 26 – Didžioji Britanija (16 balsų).
„Expo Tel Aviv“ parodų centre surengtas finalas – šį kartą be lietuvių. Atstovas Lietuvai Jurijus Veklenko ketvirtadienį neįveikė antrojo pusfinalio barjero ir finalą stebi tik kaip paprastas žiūrovas.
Finale susikovė dvidešimties šalių, kurios į į jį pateko iš dviejų pusfinalių, atstovai, konkurso šeimininkai izraeliečiai ir dainininkai iš penkių didžiųjų konkurso rėmėjų – Jungtinės Karalystės, Vokietijos, Prancūzijos, Ispanijos ir Italijos. 26 šalys dovanojo geriausius pasirodymus.
Šventinį vakarą tradiciškai pradėjo keturių vedėjų pasisveikinimai, tai – supermodelis Bar Rafaeli, laidų vedėjai Erezas Talas, Assi Azaras ir Lucy Ayoub.
Daugelis juokauja, kad tautiečius guodžia bent jau vienos „lietuvės“ pasirodymas. Antrojo pusfinalio tiesioginio eterio metu konkurso vedėja B.Rafaeli pareiškė, kad yra pusiau lietuvė. „Tai – geresnioji mano pusė“, – netikėtai po Jurijaus Veklenko pasirodymo prisipažino ji.
1. Malta: Michela Pace – „Chameleon“
Prieš Jurijų Veklenko antrajame pusfinalyje pasirodžiusi Maltos atstovė į finalą pateko paskutinė. Michela Pace atliko kūrinį „Chameleon“ (liet. Chameleonas).
Michela savo pasirodymą pradėjo įdomiai – atrodė, kad jauna moteris stovi spalvingo namo viduje. Šou metu buvo pastebimi jūros, džiunglių bei miesto motyvai, atostogų įspūdį sustiprino aplink Michelą besisukiojantys nuotaikingai nusiteikę šokėjai. Vasariška buvo visų jų apranga: tiek maltietė atlikėja, tiek ir jai pritariantys šokėjai vilkėjo baltai.
2. Albanija: Jonida Maliqi – „Ktheju tokës“
Po antrojo pusfinalio į finalą patekusi Albanijos atstovė Jonida Maliqi dainą „Eurovizijoje“ atliko gimtąja kalba. Kūrinys „Ktheju tokës“ (liet. Sugrįžimas į tėvynę) yra patriotiška baladė, apdainuojanti po Europą išsibarsčiusius albanus ir jų sugrįžimą į gimtinę.
Jonida Maligi dainą atliko vilkėdama puošnią juodos spalvos suknelę. Albanijoje mados ikona laikoma moteris suknelę derino su auksinės spalvos detalėmis. Prie jos aprangos tiko ir sceną nudažiusi raudona spalva, pasirodymą vainikavusios liepsnos.
3. Čekija: „Lake Malawi“ – „Friend Of A Friend“
Čekų grupė „Lake Malawi“ į finalą pateko po pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio, kuriame atliko kūrinį „Friend Of A Friend“ (liet. Draugo draugė).
Per čekų pasirodymą scena pasipuošė ryškiomis spalvomis. Pasirodymo metu buvo nuspręsta sukurti įspūdį, kad grupės vaikinai pasirodo atskiruose ekranuose. Charizmatiškasis atlikėjas Albertas „eurovizinį“ kūrinį atliko pasidabinęs geltona spalva, kuri puikiai atspindėjo viso pasirodymo metu ant scenos vyravusią nuotaiką.
4. Vokietija: S!Sters – „Sister“
Šių metų Vokietijos paraiška „Eurovizijoje“ – itin šeimyniška. Ant didžiosios Tel Avivo scenos pasirodė S!sters, atliekančios dainą „Sister“ (liet. Sesuo). Carlottos Truman ir Lauritos Kästel duetas drauge dainuoja visai neseniai. Kolegės gyvenime ilgą laiką sėkmingai pasirodydavo kaip solo atlikėjos, abi jos dainuoja nuo vaikystės.
Pasirodymą merginos pradėjo stovėdamos skirtinguose scenos kampuose, viena prie kitos jos priėjo po pirmojo priedainio. Nors vokietėms atliekant kūrinį didžioji scena liko tuščia, erdvę užpildyti padėjo ekrane matomi jų veidai.
5. Rusija: Sergejus Lazarevas – „Scream“
Rusijos atstovas Sergejus Lazarevas yra laikomas vienu iš šių metų „Eurovizijos“ lažybininkų favoritų. Šaliai jau antrą kartą atstovaujantis dainininkas (2016-aisiais jis konkurse užėmė trečiąją vietą) šiemet pristatė kūrinį „Scream“ (liet. Rėkti). Į finalą atlikėjas pateko po antrojo pusfinalio.
Audringame ruso pasirodyme dramatiškumo įspūdį kūrė detalės. Nors ant scenos Sergejus buvo vienas, jį iš visų pusių supo veidrodžiai, o vėliau – ir ekranai. Pastarieji sudarė iliuziją, kad scenoje pasirodo daugiau taip pat atrodančių atlikėjų. Itin originaliai atrodė efektas, leidęs Sergejui atsistoti tarsi už lietaus lašais nukloto lango.
6. Danija: Leonora – „Love is forever“
Po antrojo pusfinalio į finalą patekusi danų atlikėja Leonora vadinama viena jausmingiausių šių metų finalo dalyvių. Ir ne veltui – jos daina apie meilę „Love is forever“ (liet. Meilė amžinai) buvo atliekama keturiomis kalbomis: anglų, danų, vokiečių ir prancūzų.
Pasijausti tarsi Paryžiuje leido atlikėjos bei jai pritariančių šokėjų apranga: Leonora ant scenos vilkėjo baltais marškiniais ir juodomis petnešomis. Šokėjai irgi buvo pasidabinę kontrastingais drabužiais, vienas jų dėvėjo tarp prancūzų itin pamėgta dryžuota palaidine. Išsiskirti iš kitų šalių pasirodymų Leonorai padėjo ir milžiniškos kėdės dekoracija.
7. San Marinas: Serhatas – „Say Na Na Na“
San Marino atstovo Serhato pasirodymas pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje sulaukė dvilypių vertinimų. Vieni gyrė atlikėją, sakė, kad jis dainuoja lengvai įsimenančią bei nuotaikingą dainą, kiti – jį peikė dėl senamadiško pasirodymo.
Kaip bebūtų, turkų kilmės atlikėjas į finalą pateko. Ant Tel Avivo scenos jis pasirodė pasidabinęs baltu kostiumu. Kontrastingai atrodė už jo nugaros mirgėję dainos žodžiai bei ryškios spalvos. Šokių aikštelės įspūdį sukurti padėjo ir šokėjai.
8. Šiaurės Makedonija: Tamara Todevska – „Proud“
Į šių metų „Euroviziją“ atvykę žurnalistai teigė, kad Šiaurės Makedonijos pergalė antrajame pusfinalyje buvo ilgai laukta. Daug metų į finalą nepatekusi šalis šiemet išsiuntė atlikėją Tamarą Todevską, kuri atliko dainą „Proud“ (liet. Didžiuotis).
Savo pasirodymui dainininkė pasirinko panašų efektą, kaip ir S. Lazarevas – ant scenos atrodė, kad dainuoja daugiau nei viena taip pat atrodanti atlikėja. Pasirodymo metu Tamara daug nejudėjo, tačiau judesio netrūko – ant scenos mirgėjo šviesos, už dainininkės nugaros buvo matomos besikeičiančios vaikų ir suaugusių žmonių fotografijos.
9. Švedija: Johnas Lundvikas – „Too late for love“
Švedijos atstovas Johnas Lundvikas turi daug gerbėjų. Tai išdavė ne tik antrojo pusfinalio rezultatai, bet ir spaudos centre susirinkusių žurnalistų reakcijos: dainininkui atliekant kūrinį dauguma žurnalistų atsistojo bei pradėjo drauge su juo niūniuoti kūrinio žodžius.
Rodos, jog pasitikėjimo savo jėgomis netrūksta ir pačiam atlikėjui. Šiais metais prie dviejų „eurovizinių“ dainų kūrybos (J. Lundvikas yra ir britų kūrinio bendraautorius) prisidėjęs muzikantas tvirtai tiki savo sėkme. „Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi tuo, kad konkurse bus atliekami du mano kūriniai. Tai didelis dalykas. Anksčiau nė vienas atlikėjas nėra pristatęs dviejų kūrinių“, – balandžio pabaigoje „Lietuvos rytui“ sakė scenoje su pritariančiosiomis gospelo vokalistėmis pasirodęs atlikėjas.
10. Slovėnija: Zala Kralj & Gašperas Šantlas – „Sebi“
Nors iš pažiūros Slovėnijos atstovai „Eurovizijoje“ – Zala Kralj & Gašpeasr Šantlas – atrodo itin kuklūs ir santūrūs, jų elgesys spaudos konferencijoje sulaukė neigiamo gerbėjų vertinimo. Anot jų, duetas elgėsi nemandagiai, skundėsi nuobodžiais klausimais.
Dėl tokio elgesio nemažai konkurso gerbėjų pareiškė, kad yra nusivylę atlikėjais ir nebenori jų matyti finale. Kaip bebūtų, pirmajame konkurso pusfinalyje triumfavę slovėnai finale pasirodė dešimti. Kūrinį „Sebi“ (liet. Sau) atlikusių muzikantų pasirodymas buvo minimalistinis, atrodė, kad ant scenos jie stovi apsupti žvaigždžių.
11. Kipras: Tamta – „Replay“
Apie Kipro atstovę Tamtą nemažai „Eurovizijos“ gerbėjų išliko tokios pačios nuomonės. Pirmajame pusfinalyje jos atlikta daina „Replay“ itin priminė praėjusių metų „eurovizinį“ Kipro kūrinį „Fuego“. Panašūs ir antrojoje vietoje likusios Eleni Foureiros bei Tamtos aprangos stiliai – abi moterys ant scenos atrodė itin seksualiai.
Pasirodymo metu Tamta pademonstravo du sceninius įvaizdžius: iš pradžių su odine striuke ir ilgais aukštakulniais pasirodžiusi dainininkė po priedainio liko su trumpu blizgiu kostiumėliu, jai talkino keturi šokėjai vyrai.
12. Nyderlandai: Duncanas Laurence'as – „Arcade“
Rodos, jog dėl Jurijaus Veklenko ir lažybininkų numylėtinio Duncano Laurence‘o sėkmės antrajame pusfinalyje nedvejojo niekas. Vieno iš konkurso lyderių poziciją jis išlaikė ir finale.
Jausmingą baladę apie mylimą, jaunystėje mirusį žmogų atlikęs olandas Europos žiūrovų širdis pasistengė papirkti paprastumu. Ant scenos jis grojo stilizuotu pianinu, už jo nugaros žaidė mėlyna spalva, pasirodymą vainikavo akinanti balta šviesa.
13. Graikija: Katerine Duska – „Better Love“
Pirmajame pusfinalyje graikų-kanadiečių dainininkė Katerine Duska daugelį papirko išskirtiniu balsu. Kitiems didžiausią įspūdį paliko jos pasirodymas. Dainos „Better Love“ (liet. Geresnė meilė) atlikėja jį pakartojo ir „Eurovizijos“ finale.
Tel Avivo sceną puošė šiltos spalvos, gėlių dekoracijos. Originaliai atrodė ne tik dainininkė, bet ir šokėjos: vienos jų šoko su špagomis, kitos plevėsavo rankomis ir, tokiu būdu, priminė drugelius.
14. Izraelis: Kobis Marimi –„Home“
„Euroviziją“ organizuojančio Izraelio atstovas Kobis Marimis su daina „Home“ (liet. Namai) finale pasirodė 14-as. Dainuoti vyras pradėjo būdamas 13-os. Po mokyklos baigimo jis studijavo aktorystę, į kurią stojo norėdamas įgyti pasitikėjimo savimi. Tačiau Kobis gavo kur kas daugiau: jis atsikratė daugiau, nei 50 kilogramų ir buvo įvertintas „Metų perspektyvos“ apdovanojimu.
Lyriška baladė „Home“ buvo parašyta išskirtiniam Kobio balso tembrui, joje atsiskleidžia jo asmeninė istorija. Pasirodymą finale vyras pradėjo apsuptas šviesų. Vėliau prie jo prisijungė penki pritariantys vokalistai. „Kobi, tu esi šaunuolis“, – taip Izraelio atstovą po pasirodymo gyrė žurnalistai.
15. Norvegija: KEiiNO – „Spirit in the sky“
Norvegija – viena tų šalių, kuri didžiulio palaikymo sulaukia ne tik iš užsienio, bet ir savo šalies gerbėjų. Po antrojo pusfinalio į „Eurovizijos“ finalą patekusi grupė „KEiiNO“ Tel Avive surengė išskirtinį pasirodymą.
Ant scenos atrodė, kad dainą apie praeities dvasias atliekančius grupės narius gaubia migla. Čia netrūko spalvų bei liepsnų, įspūdingai atrodė už atlikėjų nugarų pasirodę gamtos ir tautiniai motyvai.
16. Jungtinė Karalystė: Michaelas Rice’as –„Bigger Than Us“
Jungtinės Karalystės atstovas Michaelas Rice’as susidomėjimo sulaukė „Youtube“ kanale. Savarankiškai ten pat pianinu groti išmokęs Michaelas praėjusiais metais nutarė sudalyvauti „BBC“ televizijos projekte „All Together Now“, kurį laimėjo. Taip pat, kaip ir Nyderlandų atstovas jis vaikystėje susidūrė su patyčių problema, apie kurią dabar aktyviai pasisako viešumoje.
Dainininko atliekamas pozityvus kūrinys „Bigger Than Us“ (liet. Didesnė už mus) yra apie meilę. „Imk mano ranką, aš palydėsiu tave namo, suprask, kad tu niekada nebūsi vienišas“, – dainavo atlikėjas, kurio finaliniame pasirodyme irgi buvo matomos žvaigždės bei baltai pasipuošę pritariantys vokalistai.
17. Islandija: Hatari – „Hatrið mun sigra“
Jeigu kitų šalių pasirodymai yra laikomi lažybininkų favoritais, islandų šou, be jokios abejonės, išlieka vienu daugiausiai kalbų sulaukiančiu pasirodymu šių metų „Eurovizijoje“. Nereikia stebėtis: maištininkų „Hatari“ kūrinys „Hatrið mun sigra“ (liet. Neapykanta bus viršesnė) dar pirmajame pusfinalyje išsiuntė kontraversišką žinutę.
Trijų, prieš kapitalizmą nusiteikusių vaikinų – vokalistų Klemenso bei Matthias ir būginininko-prodiuserio Einaro – grupė dainavo apie dabartinės politinės bei socialinės sistemos demonus. Jų pasirodymas finale išsiskyrė ekstravagantiškais apdarais bei specialiųjų efektų – liepsnų ir dūmų – gausa.
18. Estija: Victoras Crone’as – „Storm“
Estija – vienintelė Baltijos valstybė, dalyvaujanti šių metų „Eurovizijos“ finale. Estų sėkmę daugelis yra linkę sieti su pirmuoju pusfinaliu. Ekspertų nuomone, antrojo pusfinalio, kuriame dalyvavo Latvija ir Lietuva, pasirodymai buvo kur kas stipresni, taigi, šansai patekti į finalą šio pusfinalio atlikėjams buvo mažesni.
Tačiau estų pasirodymas finalininkams nenusileido. Švedų kilmės dainininkas Victoras Crone’as ant scenos pasirodė vilkėdamas juodą odinį švarką, dainą jis pradėjo su gitara rankose. Už Victoro nugaros buvo matomas audringas dangus. Pastarasis akcentavo jo dainos pavadinimą „Storm“ (liet. Audra).
19. Baltarusija: Zena – „Like it“
Devynioliktoji „Eurovizijos“ finale pasirodė Baltarusijos atstovė Zena su daina „Like it“ (liet. Patinka). Jauniausia šių metų „Eurovizijos“ dalyvė finalo koncerte vilkėjo stilingus baltus apdarus, kaip ir Kipro atstovė Tamta šešiolikmetė mūvėjo ilgus batus.
Pasirodymą Zena pradėjo sėdėdama ant lagaminų, per priedainį ji pradėjo šokti – judėti Zena nesustojo iki pasirodymo pabaigos. Be atlikėjos, ant scenos įspūdingai atrodė liepsnos, suktukus ore darantys šokėjai.
20. Azerbaidžanas: Chingiz – „Truth“
Antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje triumfavęs Azerbaidžano atstovas Chingiz yra laikomas tikru moterų numylėtiniu! Dailios išvaizdos atlikėjas konkurso finale surengė itin modernistinį pasirodymą.
Kūrinio pradžioje ant scenos buvo matomos robotus primenančios dekoracijos, kurios ant atlikėjo marškinėlių lazeriu piešė širdies atvaizdą. Vėliau, plakanti širdis buvo matoma ir ekrane, ją pakeitė iš smulkių detalių sudėtas judantis moters paveikslas. Viską vainikavo originalus efektas, leidęs atlikėjui tarsi pakilti virš scenos.
21. Prancūzija: Bilalas Hassani – „Roi“
Prancūzija šiemet į konkursą išsiuntė marokietiškų šaknų turintį Bilalą Hassani su daina „Roi“ (liet. Karalius). Kūrinys „Roi“ – apie meilę sau ir viltį. Ši, prancūzų ir anglų kalbomis atliekama daina buvo parašyta su praėjusiais metais „Eurovizijoje“ dalyvavusiais „Madame Monsieur“. Pastarieji konkurse užėmė 13-ąją vietą. Pats Bilalas – ne tik žinomas atlikėjas, bet ir populiarių vaizdo klipų „Youtube“ kanale autorius.
Dainininko finalinis pasirodymas sukėlė sensaciją. Jei iš pradžių galvojote, jog ant scenos dainuoja moteris – klystate. Tai – vyras su peruku. Pasirodymo pradžioje žiūrovai galėjo išvysti besikeičiantį atlikėjo veidą. Per priedainį prie Bilalo prisijungė stambių formų baleto šokėja, o pasirodymo pabaigoje ekrane buvo matoma paties dainininko nuotrauka vaikystėje.
22. Italija: Mahmoodas – „Soldi“
Italijos atstovas šių metų „Eurovizijoje“ – egiptiečių kilmės Alessandro Mahmoudas. Kaip ir daugelis konkurse pasirodžiusių atlikėjų, jis muzikuoti pradėjo ankstyvame amžiuje, buvo televizijos projektų bei konkursų dalyvis. Jau tapo įprasta, kad „eurovizinę“ dainą Italijos atstovas atliko gimtąja kalba. Šių metų kūrinys „Soldi“ (liet. Pinigai) yra apie materialinių ir dvasinių vertybių sankirtą. Italijoje jis sulaukė milžiniško populiarumo – radijo ir muzikos platformų topuose kūrinys užima pirmąją vietą.
Finaliniame Italijos pasirodyme Mahmoodas išlaikė rimtuolio įvaizdį. Atlikėjui talkino šokėjai, ekrane buvo matomas skylantis jo atvaizdas, kurį vėliau pakeitė mažo vaiko nuotrauka ir iš dangaus krentantys pinigai. Itališkai nesuprantantiems žiūrovams padėjo ekrane žybsintys angliški užrašai, susiję su kūrinio tematika. Itin originalus sprendimas – dainą pagyvinti plojimu – taip pat pasiteisino: drauge su Mahmoodu plojo visas parodų centras „Expo Tel Aviv“.
23. Serbija: Nevena Božović – „Kruna“
Serbijos pasirodyme „Eurovizijos“ finale taip pat netrūko dramatiškumo. Nevena Božović dainą „Kruna“(liet. Karūna) atliko ant scenos, kuri priminė skylantį ledą. Įpusėjus kūriniui atrodė, kad atlikėja stovi sniego sūkuryje. Ledo karalienės įvaizdį jai sukurti padėjo juoda ilga suknelė ir metaliniai papuošalai.
24. Šveicarija: Luca Hänni – „She Got Me“
Spaudos centre susirinkusius žurnalistus šokti privertė ne tik norvegų pasirodymas. Kėdėse nusėdėti jie negalėjo ir skambant Šveicarijos atstovo Luca Hänni dainai.
Pasirodymą finale Luca pradėjo vienas, vėliau prie jo prisijungė ir šokėjai. Viso šou metu netrūko raudonos, baltos ir juodos spalvų. Dar labiau užvesti publiką padėjo vieningai su šokėjais dainininko demonstruoti judesiai, pabaigoje ant scenos užsižiebusios liepsnos.
25. Australija: Kate Miller-Heidke – „Zero Gravity“
Pirmajame pusfinalyje visus nustebinusi savo vokaliniais sugebėjimais australų atlikėja Kate Miller-Heidke tai pakartojo ir „Eurovizijos“ finale. Scenoje buvo matomas šių metų konkurso dalyvių pamėgtas žvaigždėtas dangus.
Ant scenos australė pasirodė pasipuošusi įspūdinga karūna, ji stovėjo ant specialios dekoracijos, leidusios jai kaboti ore. Drauge su dainininke lingavosi du šokėjai. Reikia pripažinti, kad Kate pasirodymas buvo vienas originaliausių šių metų „Eurovizijoje“.
26. Ispanija: Miki – „La Venda“
Dar vienas moterų numylėtinis – Ispanijos atstovas Miki Núñez (scenoje – tiesiog Miki), kuris atliko dainą „La Venda“ (liet. Užrištomis akimis). Jo nuotaikingas kūrinys, tai – pasakojimas apie asmeninį tobulėjimą ir visuomenės pokyčius, prasidedančius nuo savęs.
Paskutinis, bet ne prasčiausias – taip būtų galima apibūdinti ispano pasirodymą. Jo metu ant scenos buvo matoma išskirtinė, spalvingą pastatą primenanti dekoracija. Vėliau, Miki pritarė šokantis robotas ir itin pozityviai nusiteikę šokėjai. Be jokios abejonės – pats spalvingiausias finalo pasirodymas.
Balsavimo pradžią paskelbus, šou surengė ypatinga konkurso viešnia – 2014-ųjų „Eurovizijos“ laimėtoja Conchita Wurst, kuri pradėjo dainuoti švedo, 2015-aisiais laimėjusio „Euroviziją“, Månso Zelmerlöw „Heroes“ dainą. Netrukus pasirodė ir pats Månsas su energinga daina.
Netrukus žiūrovai dar labiau nustebo – ant scenos šėlo Verka Serdiučka.
Spalvingai geltoną pasirodymą dovanojo ir Netta Brazilai, praėjusiais metais laimėjusi „Euroviziją“.
Šalia vėdėjo pasirodė vakaro pažiba. Dar prieš antrąjį „Eurovizijos“ pusfinalį buvo oficialiai paskelbta, kad šiemet čia koncertuos popmuzikos karalienė Madonna.
„Nepaisant to, kas nutiks – jūs visi esate laimėtojai. Nes nepaisaint nieko – jūs turėjote daug padaryti, kad patektumėte ant šios scenos, o tai jus daro laimėtojais.
Dar viena žinutė, kuri man labai svarbi – pažiūrėkite į šias susirinkusias šalių delagacijas. Čia susirinko daug šalių. Vienas dalykas, kuris atvedė mane į tas šalis, ir kodėl aš esu čia – tai muzika. Muzikos galios suburti žmonės“, – kalbėjo Madonna, kuri ant scenos užlipo su daina „Like A Prayer“. Popmuzikos karalienė surengė nepamirštamą pasirodymą.
 
 
Konkursas^Instantfinalas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.