Kartu su dainuojamosios poezijos atlikėju Gediminu Storpirščiu scenoje gros dar penki muzikantai. „Tai mano senoji chebra, su kai kuriais esu pažįstamas kelis dešimtmečius, su kai kuriais koncertuoju nuolat, su kitais šį kartą lipsim ant scenos po ilgokos pertraukos. Tai bus nemažas iššūkis mums: susigroti, sutilpti, neužgožti vieniems kitų, bet ir būti visiems išgirstiems. Tai bus iššūkis mums, bet tuo pačiu ir didelis malonumas klausytojams“, – sako Lietuvos teatro ir kino aktorius, teatro pedagogas, dainų autorius ir atlikėjas Gediminas Storpirštis.
Jam antrina ir kontrabosistas Vytis Nivinskas: „Tai unikalus instrumentų sąstatas scenoje. Klausytojams galime pažadėti gerą skambesį ir ilgam atmintyje išliksiančius įspūdžius“. V. Nivinskas sako, jog grojimas su Gediminu jam asmeniškai yra lyg mažas pabėgimas. „Esu džiazistas, džiazas mano kasdienė muzika, o Gedimino poezija, jo dainų skambesys – tai visuomet kažkokia kita realybė, į kurią su malonumu persikeliu“, – sako kontrabosistas.
Perkusininkas Darius Miniotas įsitikinęs, kad gyvas garsas ir skirtingus muzikinius žanrus atstovaujantys instrumentai, skambantys, kai dainuojama poezija, visuomet sukuria magišką pojūtį. „Tikroje kūryboje turi būti dalis metafizikos. Kad būtų kažkas be paaiškinimo“, – sako D. Miniotas. Išbandęs aktoriaus, režisieriaus profesijas, D. Miniotas džiaugiasi, kad gyvos muzikos poreikis sugrįžta. Prieš penkerius metus dulkes nuo būgnų nuvalęs perkusininkas tikina, jog šiuose koncertuose ištirps klausytojų gero skambesio ilgesys ir visų grojančiųjų siekis būti scenoje kartu.
Šiuose išskirtiniuose pasirodymuose klausytojai išgirs aktoriaus skaitomus teatrinius monologus. „Noriu visų iš anksto atsiprašyti už vieną riebų keiksmažodį, kuris nuskambės vieno monologo metu. Pamenu, viename koncerte, kai skaičiau šį monologą po keiksmažodžio atsistojo viena mokytoja, atvedusi į pasirodymą savo mokinius, ir spengiančioje tyloje demonstratyviai atsidususi išėjo iš salės. Vis dar tą nutikimą atsimenu. Tačiau žodžių iš teksto išmesti nesiruošiu. Kieno tai kūryba? V. Landsbergio jaunesniojo. Ir dar pridursiu, kad to keiksmažodžio tame kūrinyje labai net reikia“, – šypteli Gediminas Storpirštis.