Po trejų metų pertraukos koncertuoti į Lietuvą sugrįžusi 58-erių žvaigždė pristatė albumą „Get Up“ ir žinomiausius savo kūrinius, kurių per 35 sėkmingos tarptautinės karjeros metus prisikaupė per akis.
Koncerte publika kartu su B.Adamsu, kuris scenoje judėjo ir jautėsi ne kaip brandaus amžiaus atlikėjas, o lyg jaunuolis, traukė tokius hitus, kaip „(Everything I Do) I Do it for You“, „Please Forgive Me“, „All for Love“, „Have You Ever Really Loved a Woman?“, „Summer of 69“ ir daugybė kitų.
Atlikėjas į Kauną atvyko iš Rygos, kur prieš kelias dienas surengė ne mažiau įspūdingą pasirodymą. Šis koncertas yra įtrauktas į pasaulinį dainininko turą, prasidėjusį dar pernai Australijoje ir besitęsiantį kelerius metus.
B.Adamsas atkeliavo su muzikantų grupe. Kartu atvyko ir didžiulė techninio personalo komanda bei visa koncertui reikalinga garso bei apšvietimo įranga.
Koncerto organizatoriai šįkart buvo kaip reta reiklūs ir griežti renginio fotografams - fotografuoti sceną jie turėjo galimybę tik pirmosios dainos metu, o viešinti leista tik po šešias nuotraukas.
Koncertą B.Adamsas pradėjo netaręs jokio įžanginio žodžio. Jis tiesiog uždainavo dainos žodžais „We are all looking for love".
Į publiką dainininkas kreipėsi tik prieš ketvirtąją dainą. Jis pasakė: „Sveiki visi, mano vardas Bryanas. Kita daina - šio vakaro tema „If you go down go down rocking". Tai yra svarbiausia".
Atlikėjas džiūgavo, kad publika traukia jo dainas. Jis vis dėkojo gerbėjams ir kartojo, jog jam smagu, kai visi drauge dainuoja.
O kai publika salėje garsiai šaukė, švilpė ir plojo, B.Adamsas nesikuklino pasakyti, jog jaučiasi lyg dutbolo stadione.
„Kaip lietuviškai bus „Shake your ass?", - koncerto metu netikėtai publikos paklausė muzikos garsenybė. Kažkas iš bpublikos suskubo išversti, jog tai būtų „pajudink subinę". Šią frazę mėgino ištarti ir B.Adamsas. Tiesa, jo kalba buvo gerokai laužyta. Tačiau minia užuominą suprato ir ėmė smarkiau šokti.
Atlikėjo kolekcijoje – MTV ir „Grammy“ apdovanojimai, už muziką kinui ir televizijai jis buvo nominuotas „Oskarui“ ir Auksiniam gaubliui.
Gimtojoje Kanadoje už nuopelnus kultūrai B.Adamsas buvo apdovanotas ordinu, žvaigždė su jo vardu puošia Holivudo šlovės alėją. Jo įrašai parduoti daugiau nei 75 milijonų egzempliorių tiražu. Tačiau pats B.Adamsas į visa tai žvelgia su lengvu humoru – ir dažnai atrodo net stebėtinai kuklus.
Pirmieji trys B.Adamso albumai nebuvo itin sėkmingi, tačiau ir neliko nepastebėti. Prikimęs balsas, tembru primenantis jaunąjį Rodą Stewartą, hitų kūrėjo talentas, „šaunaus jaunuolio iš gretimos gatvės“ įvaizdis suteikė B.Adamsui laukiamo svečio statusą MTV kanalo eteryje.
Jau antrasis albumas „You Want it You Got it“ tapo auksiniu ir įsiveržė į Billboard albumų Top 10.
1984 metų rugpjūtį B.Adamso laukė naujas iššūkis – Tina Turner pakvietė jį kartu įrašyti duetą „It's Only Love“, kurį kritikai įvertino puikiai, o klausytojai iškėlė į pirmąsias vietas radijo stočių eteryje.
Tais pačiais metais pasirodė ketvirtasis ir sulaukęs didžiulio populiarumo albumas „Reckless“, po kurio pasirodymo atlikėjas pirmą kartą buvo nominuotas net dviems „Grammy“ statulėlėms.
„Reckless“ tapo lūžio tašku B.Adamso biografijoje ir nuo to momento talentingo kanadiečio karjerą lydėjo tik Jo Didenybė Sėkmė.
Per visą savo karjerą Bryanas Adamsas išleido 13 studijinių albumų, per 70 singlų, pardavė daugiau kaip 65 milijonus įrašų, gastroliavo šešiuose kontinentuose, jo dainos tapo Nr.1 daugiau kaip 40-tyje šalių. Geriausias pasaulyje roko baladžių atlikėjas yra daugybę kartų nominuotas prestižiniams apdovanojimams, pelnė „Grammy“, „American Music Awards“, „MTV Video Music Awards“ statulėles ir turi savo žvaigždę Holivudo šlovės alėjoje.