1. Vudstoko festivalio metu virš teritorijos susitelkė švininiai debesys, minia suvokė – lietaus išvengti nepavyks, bet choru pradėjo skanduoti: „Nelis, nelis, nelis“. Deja, tai nesustabdė tvano ir per tris valandas festivalis pavirto į purvo šventę. Joana Baez atliko garsiąją „We shall overcome“ griausmingoje audroje su žaibais.
2. Legendinio Jimio Hendrixo performansas, uždaręs Vudstoko festivalį, vėliau roko kritiko skiltyje „New York Post“ buvo pavadintas didingiausiu 7-ojo dešimtmečio įvykiu. Tačiau realiai jį scenoje stebėjo tik menkas žiūrovų pulkelis, mat pirmadienį 9 val. ryto dauguma jau buvo išvykę namo, o likusieji dar miegojo.
3. Johnas Lennonas teigė organizatoriams, kad pats labai norėjo sudalyvauti Vudstoke, bet tuo metu buvo Kanadoje, o Jungtinių Valstijų vyriausybė atsisakė jam suteikti įvažiavimo vizą.
4. Britų roko grupė „The Jeff Beck Group“, kurioje grojo ir Rodas Stewartas su Ronniu Woodu, taip pat buvo užsakyta festivaliui, bet būtent Vudstoko išvakarėse jie išsiskyrė.
5. Vudstoko festivalyje buvo ekstremalių gimdymų: viena besilaukianti moteris į artimiausią ligoninę buvo išskraidinta sraigtasparniu, kita pagimdė automobilyje, įstrigusiame 9 mylių transporto spūstyje.
6. Organizatoriai festivalyje vylėsi sulaukti 50 000 žmonių, bet pardavė net 186 tūkstančius išankstinių bilietų (jie kainavo po 6 dolerius kiekvienai dienai). Festivalio savaitgalį tikėtąsi 200 tūkst. žmonių. Galop Vudstoke linksminosi 500 000 minia. Kitas milijonas turėjo apsisukti ant kulno dėl neįveikiamų transporto kamščių. Festivalis buvo reklamuojamas kaip „savaitgalis kaime“.
7. Kadangi organizatorių firma iki festivalio buvo nežinoma ir dėl to atrodė nepatikima, jie turėjo mokėti didžiules sumas žinomiems rokeriams, kad šie sutiktų koncertuoti. „Jefferson Airplane“ pirmieji gavo 12 tūkstančių JAV dolerių honorarą – dvigubai didesnį nei įprastai. Grynųjų į delną prieš lipdami ant scenos reikalavo ir Janis Joplin bei „The Who“.
8. Psichodelinio roko grupė „Sweetwater“ turėjo atidaryti festivalį, bet įstrigo spūstyse. Vietoj jų minią linksmino vienas iš „Hog Farmers“ organizacijos vaikinų, parodęs seriją jogos pratimų. „Sweetwater“ scenoje pasirodė penkti.
9. Festivalis jau vėlavo valandą, o organizatoriai vis dar vargiai rado muzikantų, pajėgių pasirodyti ant scenos. Timas Hardinas buvo perdaug apkvaišęs, kaip ir Richie Havens. Kai šis vis dėlto pasirodė publikai, rengėjai meldė jo ilgiau užimti klausytojus, kol kita grupė pasiruoš. Jo daina „Freedom“, vėliau tapusi pasauliu hitu, tuomet buvo atlikta kaip visiška improvizacija.
10. Papildoma scena buvo įrengta tam, kad laukimo laikas tarp grupių pasirodymų būtų trumpesnis, tačiau daugelis žmonių ją išnaudojo kaip balkoną, kad galėtų matyti, kas vyksta. Neišlaikę svorio nulūžo scenos ratai. „Bet kai ant pakylos stovi Grace Slick, Janis Joplin ir visi kiti – negali jų tiesiog nušluoti su šluota“, – argumentavo Vudstoko rengėjai.