Daina itin svarbi tiems, kuriems yra aktuali ši tema-patyčios jaunimo tarpe. Daina skiriama visiems, kurie kažkada, ar net šią akimirką patiria patyčias mokykloje, namuose, darbiniame kolektyve arba internete. "Mes dovanojame šią dainą tiems, kurie patiria įžeidinėjimus, gąsdinimus ar fizinę agresiją. Kūrinys įrašytas dvejomis kalbomis ir išsiųstas į Lietuvos ir užsienio muzikos rinkas"- pasakojo Sasha Song.
"Aš pats buvau susidūręs su visais tais nemaloniais dalykais mokykloje ir žinau, kas tai yra, kuomet tave šmeižia bei žemina. Nuo 16 metų Londone gyvenau vienas ir dirbau, kad save išlaikyčiau. Pačioje pradžioje nežinojau kalbos, o mokykloje tuo naudojosi ir iš to šaipėsi. Bet visos patirtos patyčios mane vertė susikaupti tikslui siekti ir daugiau laiko praleisti muzikiniame kabinete prie pianino slepiantis nuo kitų, kurie mane skaudino. Visgi muzikos dėka radau bendrą kalbą su tais, kurie mane žemino. Aš noriu, kad pas kiekvieną iš mūsų gyvenime būtų tikslas, nes tik kažko siekimas ir tuo tikėjimas gali žmogui padėti jaustis reikalingu ir laimingu" - dalinosi savo patirtimi atlikėjas.
Lina pasakoja, kad patyčios, ypač šiais laikais, yra labai paplitusios visose mokyklose. Ne vieną kartą teko girdėti skaudžių nutikimų susijusių su tuo. Gaila, kad tarp šaunios augančios kartos tai vyksta. Dar visai nesenai pati buvau moksleivė, tačiau asmeniškai susidurti ir matyti tokių dalykų neteko, tik girdėti. Jei tektų atsidurti situacijoje, kuomet reikėtų užstoti kitą-neabejotinai taip ir padaryčiau. Kodėl taip sunku suprasti, kad patyčios yra silpnumas, o ne kietumo išraiška? Būtina daugiau kalbėtis ir būti atviresniems.
Remiantis visuomeniniais tyrimų duomenimis, daugiau nei puse mokinių Lietuvos mokyklose patiria patyčias. Maždaug penktadalis mokinių mokyklose patiria fizinį smurtą. Taigi smurtas visuomenėje egzistuoja tiek fizine, tiek psichologine forma. Tai gyvuoja įvairiose amžiaus ir socialinėse grupėse. Sudėtingais atvejais smurtaujančioji pusė gali būti net ne vienas asmuo, o žmonių grupė. Patyčios lengvai gali privesti prie to, kad žmogus praras pasitikėjimą savimi. Tokiais atvejais žmogui svarbu paaiškinti, kad jį "nuodija" ir parodyti, kaip elgtis atitinkamoje situacijoje. Dažniausiai galime pastebėti tai, kad priekabiavimas prie silpnesnių yra savo nepilnavertiškumo slėpimas. Tas, kuris siekia įžeisti, sugniuždyti ar kitaip pasityčioti ir iš to pasijuokti, iš tikrųjų bando nuslėpti savo esamus asmeninius trūkumus ir taip parodyti, koks jis yra "stiprus" ir "pranašesnis" už kitus.
"Šis duetu atliktas kūrinys buvo planuojamas seniai. Mano pusseserė Lina ne tik turi talentą dainuoti, bet taip pat yra gera sportinių šokių šokėja, ne kartą tapusi Lietuvos sportinių šokių turų nugalėtoja. Aš ja labai didžiuojuosi", - komplimentų pusseserei negailėjo žinomas atlikėjas.
Pasak Linos, jai teko puiki proga sudalyvauti Lietuvos balso projekte. "Gavau labai naudingos patirties ir patarimų ateičiai. Neužilgo sulaukiau pasiūlymo kartu su Vilija ir jos komanda dalyvauti 2014 metų "Eurovizijoje" Danijoje. Tas laikas buvo neįkainojamai naudingas ir be galo įdomus. 13 metų šokau sportinius šokius ir esu suskaičiavusi apie 30 taurių ir 25 medalius savo apdovanojimų kolekcijoje. Važiuodama automobiliu visada svajojau išgirsti savo balsą klausantis radijo ir pagaliau tai įvyks. Tikiuosi, jog mūsų daina pelnys ne tik pasisekimą, bet bus išgirsta ir palies žmonių širdis".