Taip pat pavadintas albumas jau pakilo į pirmąją JAV „topų“ vietą, nors, tiesą sakant, labai jau čia ploti nėra dėl ko. Taip, kaip Mantas Jankavičius dažnai vadinamas lietuviškuoju Robbie Williamsu ir to niekas nepakeis, Robinui yra prilipusi „tokio, kaip Justinas Timberlake'as, tik šiek tiek prastesnio“ etiketė.
Šis diskas ją priklijuos dar tvirtesniais klijais – pakanka pasiklausyti baisiai „timberleikiškos“ baladės „4 The Rest Of My Life” (geriausia albumo daina) ar gundančios „Ooo La La“. Panašumų labai daug. Kita vertus, neuždrausi dainuoti falcetu – ką Robinui daryti, kad jis labai panašus į kito, gerokai populiaresnio, dainininko.
Visą albumą galima skelti į dvi dalis – kvailokos dainos su gašliomis užuominomis, kurias į priekį varo ne mažiau kvailas, grupės „The Black Eyed Peas“ „šedevrus“ primenantis elektroninis ritmas („Take It Easy On Me“ ar „Give It 2U”), ir nauji bandymai rodyti palankumą senam disko stiliaus skambesiui, galbūt įkvėpti grupės „Daft Punk“ hito „Get Lucky“ sėkmės („Get In My Way“, „Ain't No Hat 4 That”).
Poezija – atitinkama. 36-erių Robinas ir vėl giriasi, kad turi didelį daiktą tarp kojų ir šiek tiek per daug vaizdingai pasakoja, ką su juo norėtų nuveikti, pasakoja, kad dainos lyrinei herojei mėgsta pirkti apatinius ir nori jos „vyšnių pyrago“. Jo žmonai, garsiai aktorei Paulai Patton, turėtų būti arba labai linksma, arba labai baisu – priklauso nuo požiūrio.
Iš esmės „Blurred Lines“ - gerai ir nepigiai aranžuota, tačiau bedvasė muzika šokiams. J.Timberlake'as gali miegoti ramiai. Tačiau nemiega – naujame jo klipe irgi visu gražumu rodomos manekenės be liemenėlių ir visiškai aišku, kas tai įkvėpė. Atrodo, Robinas vis dėlto nėra toks jau nerimtas konkurentas.
Įvertinimas – 7 iš 10.
R.Thicke klipas „Give It 2 U“: