Teismas paskelbė, kad iš įmonės taip pat bus konfiskuota daugiau nei 13 tūkst. eurų, taip pat kitos piniginės lėšos.
Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos ieškinys tenkintas iš dalies: iš „Valentis“ priteisti 32,8 tūkst. eurų. Laikinas nuosavybės teisių apribojimas paliktas galioti iki bus padengtas civilinis ieškinys.
Šioje baudžiamojoje byloje baudžiamojon atsakomybėn taip pat buvo patraukta ir 11 fizinių asmenų. Nuosprendžiu kai kurie buvo nuteisti ir nubausti baudomis, kiti – išteisinti. Baudomis nubausti asmenys per tyrimą buvo sulaikyti, todėl įskaičius laikino sulaikymo ir suėmimo laiką sprendžiama, kad bausmę jie jau atliko.
Dar 2021 m. perduota baudžiamoji byla susijusi dėl stambaus masto korupcijos tarp farmacijos bendrovės „Valentis Pharma“ darbuotojų ir gydytojų. Kyšiai medikams buvo mokami iš specialaus įmonės grynųjų pinigų fondo, šie pinigai nebuvo apskaityti.
Teisėjas Algirdas Gaputis paskelbė, kad bendrovės „Valentis Pharma“ direktoriaus pareigas 2014 m. kovą pradėjęs eiti Vaidotas Deveikis žinojo, jog įmonės buhalterinė apskaita tvarkoma apgaulingai, ją toleravo ir leido vykdyti toliau. Jis nubaustas 18,3 tūkst. eurų bauda.
Juridinis asmuo 2013–2015 m. 62 gydytojams už jų pačių pacientams rekomenduotus daugiau nei 1 tūkst. medicinos prietaisus „Versan“ sumokėjo 43 tūkst. 595 eurų kyšius.
Šią bylą tyrė Šiaulių apygardos prokuratūra ir Specialiųjų tyrimų tarnyba.
Dar per ikiteisminį tyrimą nemažai gydytojų pripažino savo kaltę dėl kyšininkavimo, padėjo ikiteisminio tyrimo pareigūnams atskleisti schemą ir padarytas veikas, todėl jie buvo atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.
Panevėžio apygardos teismo nuosprendis yra negalutinis ir dar gali būti skundžiamas.