Straipsnyje išvardyti penki „norai“, susiję su kitų metų ekonomika. Vienas iš jų skamba taip: „Paaiškinkite, kaip galime pasiekti keturių procentų infliacijos normatyvą ir kaip Centrinis bankas atsižvelgia į recesijos riziką“. Jame autorius reiškia susirūpinimą dėl Rusijos pinigų politikos.
D.Pjanovas atkreipia dėmesį, kad nors Centrinis bankas prognozavo, jog kainos kils 4–4,5 proc., infliacijos dydis jo šalyje siekia 8,5–9 proc. „Kas, jeigu ir 2025 m. neišsipildys prognozės dėl 4,5–5 proc. infliacijos rodiklio? […] Kas, jeigu infliacijai kuo skubiau sumažinti prireiks taip atvėsinti ekonomiką, kad suaugusieji neteks darbo?“, – rašo jis.
Kitas D.Pjanovo „noras“ – kad Centrinis bankas imtų aktyviai valdyti užsienio valiutos rinką didesnio nestabilumo laikotarpiais. Jis aprašo šoką, kurį patyrė visas banko „VTB“ kolektyvas: „Pažvelgėme į dolerio kursą valiutos keitykloje ir apstulbome – dar prieš porą mėnesių jis tebuvo 90 [rublių]!“
Kiti jo norai yra susiję su Rusijos fiskalinių taisyklių sureguliavimu, pagalba vykdant greitojo geležinkelio projektą ir papildomais ištekliais Centrinio banko bankų priežiūros departamentui. Laiško apačioje aukšto rango banko valdytojas pasirašė: „Dima Pjanovas iš Mėlynos banko vaikų darželio grupės“.