„TikTok“ sensacija tapęs restoranas net neegzistuoja – papasakojo, kaip iš to uždirba apvalias sumas

2024 m. rugpjūčio 25 d. 12:08
Lrytas.lt
Drew Talbertas savo išgalvotą restoraną pavertė verslo imperija – „Bistro Huddy“ niekada neaptarnavo nė vieno kliento, nors jau spėjo tapti tikra sensacija socialiniame tinkle „TikTok“. Išgalvotas restoranas „TikTok“ tinkle surinko 4,5 mln. sekėjų ir 252,9 mln. „patinka“ paspaudimų.
Daugiau nuotraukų (1)
2020 m. sugalvoję „Bistro Huddy“ idėją, padavėja D.Talbertas ir jo žmona metė darbą ir visą dėmesį skyrė savo internetinio prekės ženklo plėtrai. Be to, kad kuria siužetus apie tai, ką reiškia dirbti restorane, D.Talbertas užsidirba pinigų parduodamas „Bistro Huddy“ atributiką, „Patreon“ prenumeratas ir kurdamas prekės ženklo remiamą turinį, rašo NBC.
„Patekome į tokią finansinę padėtį, apie kurią prieš penkerius metus galėjome tik pasvajoti“, – sakė jis, pridurdamas, kad su tokiomis mėnesio pajamomis jau gali taupyti ir pensijai.
Iš devynių su „Bistro Huddy“ susijusių pajamų šaltinių D.Talbertas sakė, kad per metus uždirba „šešiaženkles sumas“. Iš uždirbtų pinigų jis su žmona galėjo tapti namų savininkais.
22 metus restorane dirbęs vyras anksčia yra dalyvavęs aktoriaus atrankose ir dėstė vietinėje improvizacijų ir eskizų komedijos mokykloje. Kol jie buvo įstrigę namuose per COVID-19 uždarymą, žmona jam rodė eskizų komedijų vaizdo įrašus „TikTok“. Jis nusprendė pabandyti sukurti keletą savo.
Vienas pirmųjų jo vaizdo įrašų, kuris tapo tikra sensacija, buvo siužetas apie susitikimą, kurį jis patyrė dirbdamas padavėju – Talbertas vaidino padavėją, klientę (naudodamasis žmonos drabužiais ir perukais iš savo skečų komedijos pamokų) ir klientės vaiką.
„Kiekvienas ieško savo nišos“, – patikino D.Talbertas. „Aš galėjau panaudoti savo eskizų komedijos pagrindus, prie kurių dirbau daugelį metų. Rašymas, vaidyba, personažai – visi šie dalykai tarsi susiliejo į vieną“, – kalbėjo jis.
Savo netikrą restoraną jis pavadino „Bistro Huddy“ pagal savo sūnų Hadsoną.
Jo pirmoji partnerystė su prekės ženklu, kurią jis užsitikrino anksti, leido jam pakeisti savo pajamas iš aptarnavimo. Nuo to laiko, pasak jo, „Bistro Huddy“ augo gana stabiliai.
Rašymo ir redagavimo procesas, kurį D.Talbertas atlieka kartu su žmona, trunka apie penkias ar šešias valandas, ir tai yra gana greitas procesas, kurį vyras aiškina jų patirtimi aktorystės ir socialinės žiniasklaidos srityje. Vis dėlto jis stengiasi, kad jo vaizdo įrašai išliktų gana paprasti.
Parengta pagal „NBC News“ informaciją.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.