„airBaltic“ Technikos departamente šiuo metu yra 17 laisvų darbo vietų orlaivių mechanikams su aviacijos išsilavinimu, orlaivių sertifikavimo technikams (B1 arba B2) ir kitiems specialistams. Be to, „airBaltic“ ieško net 60 skrydžių palydovų, taip pat antrųjų pilotų ir vyresniųjų antrųjų pilotų darbui „Airbus A220–300“ orlaiviuose.
„Nesvarbu, ar ką tik baigėte studijas, ar esate patirties jau turintis profesionalas, svarstantis apie naują karjeros kelią, kviečiame kandidatuoti ir susipažinti su dinamiška bei įdomia avialinijų industrija, kurioje galime pasiūlyti įvairių karjeros galimybių, – sakė „airBaltic“ vyresnioji viceprezidentė žmogiškiesiems ištekliams Alina Aronberga. –
Be to, praėjusį mėnesį atidarėme „airBaltic“ Technikos akademiją, kuri bus pagrindinė orlaivių technikų rengimo priemonė, skirta norintiems pradėti karjerą ar gilinti žinias orlaivių techninės priežiūros srityje. Šia iniciatyva siekiame suteikti studentams aukšto lygio išsilavinimą, kuris bus naudingas jų ateities karjerai ir svariai prisidės prie Baltijos regiono švietimo sistemos plėtros.
Praėjusį mėnesį veiklą pradėjusi „airBaltic“ Techninė akademija iki 2024 m. liepos 1 d. priima paraiškas į tris specializuotas programas: „airBaltic“ programą, sukurtą su Rygos technikos universitetu, programą, sukurtą su Liepojos valstybine technikos mokykla, ir išskirtinę „airBaltic“ mechanikos programą.
Naujų paraiškų laukia ir „airBaltic“ Pilotų akademija. Šiuo metu joje mokosi 136 studentai – dauguma jų yra iš Baltijos šalių, taip pat iš kitų ES valstybių. Be to, daugiau nei 10 proc. akademijos auklėtinių sudaro moterys. „airBaltic“ skaičiuoja, kad jau yra įdarbinusi net 99 Pilotų akademijos absolventus.
Šiuo metu „airBaltic“ dirba daugiau kaip 2,5 tūkst. specialistų. Atranka vykdoma į 33 skirtingas pozicijas, į kurias siekiama pritraukti daugiau kaip 120 naujų talentų.