Nors pramogos kaina gali siekti ir 496 JAV dolerius (420 eurų), jau pirmąjį pusvalandį buvo išpirktos vietos į dvi skirtingomis dienomis ruošiamas vakarienes. Esant paklausai, „Singapore Airlines“ išplėtė datų sąrašą.
Ši skrydžių bendrovė – viena iš daugelio vežėjų, kuri dėl nutrauktų skrydžių smukus pajamoms tikėdamasi išgyventi ieško naujų verslo modelių.
Kviesdama išsipirkti vietas į tris valandas trunkančią vakarienę „Singapore Airlines“ skelbia tam skyrusi du „Airbus A380“ lėktuvus. Kad tarp pramogautojų būtų išlaikytas saugus atstumas, orlaiviuose bus užpildyta tik pusė vietų, rašo bbc.com. Įprastai tokio modelio lėktuvuose telpa 471 keleivis.
Mažiausia vakarienės kaina – ekonominėje klasėje, kur užsisakyti maisto ir bevalgant žiūrėti filmą galima nuo 39 JAV dolerių (33 eurų).
Kadangi pramoga vyksta oro uosto terminalo teritorijoje, valgytojai turi turėti savo asmens dokumentą.
Oro vežėja siūlo galimybę maistą užsisakyti į namus. Jis patiekiamas su „Singapore Airlines“ atributika pažymėtais stalo įrankiais ir pan. Dar vienas pasirinkimas – išsikviesti virtuvės šefą į namus, kad jis paruoštų vakarienės stalą.
Ši skrydžių bendrovė kiek anksčiau keleiviams siūlė skrydžius į niekur – iš oro uoste Singapūre pakilęs lėktuvas apsuka ratą ir grįžta į tą patį tašką niekur taip ir nenusileidęs. Tačiau, tokia idėja pasipiktinus aplinkosaugininkams, jos atsisakyta.
COVID-19 pandemija „Singapore Airlines“ stipriai paveikė. Praėjusį mėnesį bendrovė pranešė, kad yra priversta atleisti 4,3 tūkst. darbuotojų, arba 20 proc. savo darbo jėgos. Ir jei kitos skrydžių bendrovės viliasi atsigriebti skraidindamos keleivius šalies viduje, toks modelis netinka miestui-valstybei.