Tiems, kurie panorės tvarkysis aludėje, bus pasiūlytas kotedžas keli šimtai metrų nuo darbo vietos, o naujakurių laukia draugiškas kolektyvas.
Salos dydis juokingas: jos plotas – vos 4,5 kv. kilometro. Landžio gyventojai juokauja, kad niekada nesijaučia vieniši.
Šią salą jau pusę amžiau valdo kompanija „Landmark Trust“. Tai ji ieško darbuotojų. Trys iš keturių dirbs aludėje „Marisco Tavern“, o ketvirtajam bus patikėta techninė saloje esančių pastatų priežiūra.
Koks siūlomas atlygis, neskelbiama.
Aludė „Marisco Tavern“ veikia ištisą parą – turistai bet kada iš čia gali paskambinti ar pasislėpti nuo lietaus. Be to, užeiga – vienintelė vieta saloje, kur ir naktį būna elektra. Visi kiti generatoriai naktį išjungiami.
Kompanijos, kuriai priklauso sala, vadybininkas Robas Waterfieldas pabrėžė, kad viena kandidatams būtiniausių savybių – kantrybė. „Jums iš tiesų reikės išmokti pakęsti kitų trūkumus ir keistenybes. Aludė – reikšminga vietos žmonių gyvenimo dalis, kur visi susitinka, kur visi ateina. Tai toks senamadiškas gyvenimo būdas“, – aiškino vadybininkas.
Prieš 2,5 metų į salą atvykusi Zoe Barton tvirtina, kad gyvenimas Landyje verda, o vienatve net nekvepia.
„Kartais norisi pabūti vienai. Tokiu atveju tenka įspėti, kad šį vakarą niekur neisiu. Kitaip jus užvers žinutėmis klausdami: „Na kada gi tu ateisi į aludę“, – pasakojo Z.Barton.
Vienas nuolatinių aludės klientų – 55-erių Adrianas Smithas. Pirmą sykį į salą jis atvyko 1975-aisiais, o po to jo šeima į salą atkakdavo kasmet, rašo bbc.com.
Prieš 13 metų A.Smithas pirmą kartą į salą atplaukė jau savo dviem sūnumis.
„Tai viena tų vietų, apie kurias galima pasakyti, kad čia nieko nėra ir kad yra viskas. Čia nieko jums nepasiūlo, tačiau viską galite surasti patys. Saloje yra pilių, kurias galite tyrinėti, švyturiai, į kuriuos galima pakilti, seni akmeniniai ratai, ant kurių galima pasisėdėti“, – vardijo vyras.
Kalbėdamas apie „Marisco Tavern“ A.Smithas sakė, kad tai – pati tikriausia aludė, kokios jos ir turėtų būti visos aludės – pagrindinė kaimo vieta.
Administratore dirbanti Shelley Sherman, Landžio saloje gyvenanti jau 11 metų ir būtent čia sutikusi savo vyrą, tikino, kad ji perprato paslaptį, kuri vienija kuklią salos bendruomenę. „Mes visi mylim šią salą. Ir būtent tai mus laiko kartu“, – įsitikinusi moteris.