Pasak M.Virbalo, išmokti eiti „Kengūros kojomis“ jam užteko maždaug dešimties minučių. Pradžioje vyras ėjo atsiremdamas į sienas.
„Todėl kartu su šokliu jonaviečiams duosime ir lazdas – kad jie galėtų atsiremti. Svarbiausia – nebijoti. Pats išbandžiau ir žinau, kad eiti su „Kengūros kojomis“ tikrai nėra sudėtinga. Beje, vienas šoklys bus skirtas specialiai vaikams.
Pats su šiomis kojomis be perstojo vaikščiojau tris valandas. Ir puikiai jaučiausi“, – pasakojo M.Virbalas.
Per tris dienas, pasivaikščiojęs su „Kengūros kojomis“, vyras numetė keturis kilogramus. Tiesa, pramokęs drąsiai žingsniuoti su šokliu, M.Virbalas išbandė ir bėgimą. “Įdomu tai, kad bėgti su jais galima trigubai greičiau, nei nuosavomis kojomis. Lenktyniavau su jaunu bėgiku, su žmona – abu juos pralenkiau. Vėliau, turint įgūdžių, su šokliu galima ir šokti į aukštį. Įmanoma iššokti net du metrus į viršų“, – sakė M.Virbalas.
Sutuoktiniai teikti tokias paslaugas sugalvojo visiškai atsitiktinai. “Mano žmona, būdama paauglė, sakė svajojusi apie aukštą vyrą. Šią vasarą aš kažkodėl tai atsiminiau, ir nutariau nustebinti žmoną – įsigijau „Kengūros kojas“. Netrukus abu sutarėme įsigyti jas nuomoti jonaviečiams. Suderinome visus reikiamus leidimus su Jonavos savivaldybe, ir jau šį šeštadienį pradėsime“, – sakė M.Virbalas.
Greta šoklių „Kengūros kojos“ jonaviečiai dar nuomos ir riedžius. Pasak M.Virbalo, jie – panašūs į tuos, kuriais važinėja kai kurių Lietuvos miestų policijos pareigūnai.
„Tik mūsiškiai kiek patogesni ir lengviau valdomi. Jie puikiai tiks žmonėms, kurie negali ar nenori aktyviai sportuoti – bėgioti, važiuoti dviračiais. Todėl riedžiai – puiki alternatyva“, – sakė M.Virbalas. Šoklio „Kengūros kojos“ nuoma 45 minutėms jonaviečiams kainuos apie 4-5 eurus, valanda pasivažinėjimo riedžiu – apie 12 eurų.