1. Jeigu vis dar tąsotės su daugybe kiekvienam elektroniniam prietaisui pritaikytų laidų, būtinai perskaitykite šį The Economist straipsnį:
„Painūs laidai, nepritaikytos rozetės ir daugybė adapterių, reikalingų, norint prie jų prisijungti kažkada buvo tikra našta keliautojams. Tačiau USB jungtis ženkliai palengvino jų gyvenimą. Daugumo telefonų ir kitų mažų prietaisų gali pasikrauti per paprastą USB laidą, prijungtą prie kompiuterio“.
2. Buvusiai Airijos žurnalistei Emily O'Reilly tapus naujuoju ES ombudsmenu laukiama teigiamų pokyčių, rašo EUobserver:
„Naujasis ES ombudsmenas planuoja gerokai pakratyti savo užsnūdusią instituciją. Ji savo darbovietę nori paversti gero valdymo pavyzdžiu ES sostinėje Briuselyje, kuriame lobizmo niekada netrūksta“.
3. Galbūt perskaitę šį Marginal Revolution tekstą kitą kartą į tuščią restoraną pažvelgsite kitomis akimis:
„Kalbant apie restoranus vienas dalykas yra aiškus: eilės yra pervertinamos, o visiškai tušti restoranai (dažnai, bet ne visada) vertinami per mažai“.
4. Dar kartą taupymo politikos teisingumo klausimą kelia Economist's View:
„Koordinuota taupymo politika euro zonos šalyse sumažino ekonomikos atsigavimą ir pagilino krizę visoje valiutos bendrijoje, rašoma naujame vieno Europos Komisijos ekonomisto moksliniame darbe“.
5. Pasirodo, savo meilužę ar meilužį reikia slėpti ne tik nuo sutuoktinio, bet ir nuo finansų maklerių, rašo Alternet:
„Volstrito stebukladariai niekada jūsų nepalieka vienų. Uždirbti pinigų jie sugeba visais jūsų gyvenimo etapais – ir ligoje, ir sveikatoje, ir turte, ir skurde. Pelno gauti jie gali netgi jums mirus. Tad tai, kad jie uždirba iš jūsų neištikimybės nustebinti neturėtų“.
6. The New York Review of Books įspėja, kad ignoruodama klimato kaitą žmonija žaidžia pavojingą žaidimą:
„Nordhausas pastebi, kad ši klimato stabilumo era beveik idealiai sutampa su žmonijos civilizacijos iškilimu ir tai greičiausiai nėra sutapimas“.