1. „Smithsonian“ klausia, kodėl kino teatruose valgome spragintus kukurūzus:
„Kino teatrų spraginti kukurūzai yra tokia prekė, kurios kvapas sukūrė ištisus rinkodaros projektus ir jį kopijuoti norinčius receptus, tačiau iš filmų rodymo besipelnantiems verslininkams viliojantis ištirpusio sviesto ir druskos kvapas ne visada buvo malonus“.
2. Mičigano istorijos profesorius Juanas Cole įspėja apie žmogaus įtaką klimatui:
„Nauja Jungtinių Tautų klimato kaitos ataskaita pastebi, kad pasauliui liko nedaug laiko persijungti į atsinaujinančius šaltinius, jeigu jis nori išvengti katastrofinių globalaus atšilimo pasekmių“.
3. Tuo metu „Bloomberg“ pastebi, kad žmogus kenkia ne tik klimatui, bet ir pats sau:
„Pasaulio ekonomikai gresia keista žmogaus sukurta problema: radikalūs JAV įstatymų leidėjai galvoja, kad priversti savo valstybę nevykdyti įsipareigojimų yra geras būdas pademonstruoti, kokia fiskališkai neatsakinga yra jų vyriausybė“.
4. „New Republic“ bando spręsti nelygybės problemas JAV:
„Nelygybės problema JAV turi tris pagrindines priežastis: turto koncentracija pas 1 proc. gyventojų, nekylantys viduriniosios klasės atlyginimai ir skurde gyvenantys 15 proc. jos piliečių“.
5. Paulas Krugmanas gauna į kaulus nuo „Council of Foreign Relations“ dėl savo įžvalgų apie Islandiją:
„Ankstesnių Paulo Krugmano tinklaraščio įrašų analizė parodė, kad devalvacijos varomas „Islandijos Stebuklas“ visai nebuvo stebuklu. Taip teigiama buvo tik dėl ypač patogiai pasirinkto paskutiniojo 2007 m. Ketvirčio lyginant tą šalį su Baltijos šalimis ir Airija“.