Mama ryžosi įspūdingam žygdarbiui norėdama padėti savo dukros šeimai

2020 m. spalio 15 d. 19:32
Lrytas.lt
Breana Lockwood neramiai laukė prie gydytojo kabineto, kol išgirs savo pavardę, kviečiančią į ultragarso tyrimą nėščiosioms. Ji čia su vyru Aaronu lankėsi ne kartą ir išgirdo daug nuviliančių diagnozių. Tik šįkart viskas buvo kitaip – iš gydytojų lūpų liejosi sveikinimai, tiesa, skirti ne dviems, kaip įprasta, bet trims žmonėms. Po ilgų nevaisingumo gydymo metų už dukrą išnešioti kūdikį pasisiūlė jos mama Julie Loving.
Daugiau nuotraukų (5)
Ji tapo surogatine motina ir jai buvo įsodintas dukros kiaušinėlis apvaisintas jos vyro sperma. Mama teigia, kad sprendimas išnešioti dukrai kūdikį, buvo akivaizdus.
„Breanna nuo mažens norėjo būti mama. Kai matote, kad jūsų vaikas kovoja su nevaisingumu, darote viską, ką galite“, – portalui „Washington Post“ teigia Julia
Per pastaruosius ketverius metus Breana ištvėrė 476 injekcijas, aštuonias embrionų apvaisinimo mėgintuvėlyje priemones, septynias soperacijas ir du persileidimus – vieną jų su dvyniais ir negimdinį nėštumą. Galų gale paaiškėjo, kad ji, tikriausiai, niekada neišnešios savo kūdikio.
Nuo vidurinės draugavusi pora žadėjo palaukti kurdami šeimą, bet B.Lockwood senelis susirgo nepagydoma liga. Tad Breana ir Aaronas nusprendė paskubinti įvykius – 2016 metais susituokė ir iškart planavo pradėtį kūdikį, nes norėjo, kad jis galėtų susitikti su proseneliu.
Po kelis mėnesius nesėkimingų bandymų jie apsilankė pas vaisingumo gydytoją ir sužinojo, jog reikia pradėjo gydymą.
„Po pirmojo dukros persileidimo paminėjau savo vyrui, kad jei ji ir toliau kovos su nevaisingumu, galėčiau jai išnešioti kūdikį“, – pamena J.Loving, tuomet dukrai apie šią idėją nieko nesakiusi.
Breana ištvėrė daugybę procedūrų, kol 2018 metų pabaigoje pastojo su dvynukais. Apsilankę ultragarso tyrime, pora sužinojo, kad nė vieno iš kūdikių širdelės nebeplaka. Breanai buvo atlikta chirurginė procedūra siekiant pašalinti vaisius. Ji buvo įspėta apie retai pasitaikantį pavojų, kad gali būti pažeista gimda.
„Aš esu tarp to mažo procento moterų, kurioms po procedūros liko negydomas nevaisingumas“, – atsidūsta B.Lockwood.
Pora išgyveno daugybę sunkių akimirkų ir pradėjo domėtis surogatine motinyste, nes keletas embrionų jau buvo užšaldyti. JAV ši paslauga su visais mokesčiais, medicininėmis išlaidomis kainuoja net 200 tūkst. JAV dolerių. Kadangi kaina per didelė, jiems buvo rekomenduota pasikalbėti su artimaisiais, kurie galėtų tai padaryti nemokamai.
„Tai nebuvo mažas ar paprastas prašymas. Aš neturiu seserų ar draugių, kurios galėtų tai padaryti. Tada mano mama paklausė – o kas, jei tai padarysiu aš?“, – prisimena Breana.
Paprastai surogatinėmis motinomis būna moterys iki 45-erių metų. Puikios sveikatos, sportininkė, nubėgusi ne vieną maratoną 51-erių Julie jautėsi galinti išnešioti dar vieną vaikelį.
Po daugybės tyrimų, atrankos procedūrų ir kelių specialistų konstulacijų J.Loving buvo leista tapti dukros surogatine motina. Visa šeima palaikė šią idėją.
„Žmonės komentuoja, kad tai ganėtinai keista, bet noriu priminti, kad biologiškai tai nėra mano motinos vaikas. Tai niekuo nesiskiria nuo surogatinės motinos, tik tai yra mano mama ir aš su jaučiu dar didesnį ryšį“, – sako B.Lockwood, patikinusi, kad ši patirtis jas dar labiau suartino.
Moteris savo kasdieniniais išgyvenimais dalijasi socialinio tinklo paskyroje https://www.instagram.com/ivf.surrogacy.diary/
Parengta pagal "Washington Post" inf.
surogatinė motina^InstantNėštumas
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.