Neįprasta pasirodė tai, kad jos trys centriniai rankų pirštai yra vienodo ilgumo, tai buvo užfiksuota fotografų nuotraukose. Mat dažniausiai didysis (vidurinysis) pirštas yra kur kas ilgesnis nei smilius (rodomasis pirštas) ar bevardis.
Tą dieną Kate buvo stilingai apsirengusi kreminės spalvos paltu ir rudais klasikiniais aukštakulniais, o rankose ji laikė juodą delninukę. Tad smalsuoliams buvo lengviau pastebėti šį neįprastą rankų pirštų ilgio santykį.
Anksčiau specialistai dažnai siedavo pirštų ilgio santykį su kitomis sveikatos ar bruožų savybėmis. Pavyzdžiui, Vėžio tyrimų instituto mokslininkai pastebėjo, kad vyrai, kurių smilius yra ilgesnis už bevardį, gali turėti mažesnę riziką susirgti prostatos vėžiu.
Teigiama, kad asmenys, turintys ilgą rodomąjį pirštą, neva nepatiria tokio aukšto pavojaus dėl ankstyvųjų širdies ligų, lyginant su moterų dažniausia onkologine liga – krūties vėžiu. Be to, pasak mokslininkų, dailiosios lyties atstovių ilgas smilius gali būti susijęs su didesniu vaisingumu.
Na, o žmonės, kurių rodomasis pirštas yra taip pat pakankamai ilgas, gali būti labiau linkę sirgti šizofrenija, alergija, egzema ar šienlige.
Anot specialistų, jei vyrų bevardis yra ilgesnis už smilių, tai gali reikšti, kad jis nėra linkęs į nutukimą ir ko gero sveria mažiau.
Įdomu tai, kad fotografai pastebėjo, jog sportininkų, ypatingai bėgikų, smilius ir bevardis yra panašaus ilgio.
Be to, žurnale Economics and Human Biology (liet. Ekonomika ir žmogaus biologija) buvo aprašytas tyrimas, kurio metu nustatė, kad žmonės, turintys ilgą bevardį pirštą, geba uždirbti daugiau pinigų.
Taigi, rankų pirštų ilgis gali daug pasakyti apie žmogaus sveikatos sutrikimų riziką, asmenybę ar net apie ekonominę padėtį.