Vilniuje tuo pat metu į paskutinį kelionę išlydėtas ir pats žuvusysis. Laidotuvininkų kolonos pabaigoje mirgėjo dviejų papildomų greitosios automobilių švyturėliai – dar vienas kolegų pagarbos ženklas.
„Prašome visuomenės supratimo ir palaikymo. (...) Be tėčio liko du paaugliai. Dimitrijui tebuvo vos 36-eri“, – dar prieš akciją skelbė jos organizatoriai.
D.Alimovas tapo pirmuoju mediku po Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo, kuris žuvo gelbėdamas kito žmogaus gyvybę.
Nelaimė įvyko pirmadienį Naujojoje Vilnioje. Apie 16 val. specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad A.Kojelavičiaus gatvėje, geležinkelio stoties teritorijoje, užsidegė ir ant traukinio vagono nukrito elektros laidai, kurie kliudė žmogų.
Į įvykio vietą atskubėjus ugniagesiams, policijos pareigūnams ir greitosios pagalbos medikams paaiškėjo, kad situacija yra gerokai rimtesnė, nei atrodė iš pirmo žvilgsnio.
Elektros srovės nutrenktas 17 metų jaunuolis, kuris su bendraamže mergina ant vagono buvo užlipę norėdami pasidaryti asmenukių, be sąmonės gulėjo ant vagono stogo, o jo drabužiai liepsnojo.
Daug negalvodamas apie jam pačiam gresiantį pavojų D.Alimovas kartu su policininku užlipo ant vagono ir pradėjo teikti pagalbą nukentėjusiajam, bet medikas netyčia pats prisilietė prie elektros laidų.
Stipri elektros srovė D.Alimovą nuo vagono nubloškė ant žemės, nuo iškrovos užsidegė jo drabužiai.
Ant vagono buvęs 45 metų policijos pareigūnas iškart puolė padėti sąmonę praradusiam medikui ir rankomis užgesino degančius drabužius. Medikų pagalbos tą vakarą prireikė keturiems asmenims: šoko ištiktai septyniolikametei ir plaštaką apsideginusiam pareigūnui ji buvo suteikta įvykio vietoje, o elektros nutrenkti ir apdegę D.Alimovas ir nepilnametis išgabenti į ligoninę.
Paauglys vis dar gydomas ligoninėje, o D.Alimovo gyvybės išgelbėti nepavyko, medikas trečiadienio vakarą mirė.