Gydytoja J. Tulčina: stiprinti organizmo atsparumą padės laiko išbandytas būdas

2021 m. sausio 17 d. 07:16
Tai, kad deguonis yra natūralus antioksidantas žino daugelis, tačiau mažai kas susimąsto, jog kraują tinkamai „pamaitinus“ deguonimi galima sustiprinti imunitetą, padėti organizmui įveikti daugelį ligų, o svarbiausia – neleisti virusams jo užpulti.
Daugiau nuotraukų (5)
Didžiųjų miestų gyventojams tiesiog chroniškai trūksta deguonies, nes jį sudegina automobiliai, naikina įvairių gamyklų į orą išmetama tarša. Deguonies trūkumas pasireiškia mieguistumu, galvos skausmais, širdies ritmo ir kraujotakos sutrikimais, įvairiais odos negalavimais ir stresu, kuris, kaip žinia, yra pagrindinis daugelio ligų sukėlėjas.
Natūralios medicinos pradininkė Lietuvoje Jelena Tulčina priduria, kad deguonis labai svarbus medžiagų apykaitai ir oksidacijai: jos metu maistinės medžiagos virsta energija. O be deguonies smegenys atsijungia per 2-5 minutes.
„Jis – visų ląstelių gyvybės šaltinis, be kurio jos neauga ir miršta, – sako medikė. – Net ir pasaulį sukausčiusio koronaviruso sukeliama pagrindinė mirties priežastis – uždusimas (plaučių pneumonija)“.
„Sugrįšiu prie pačių pagrindų, kodėl organizmui ima trūkti deguonies. Tai įvyksta dėl imuninei sistemai netinkamos mitybos. Kai valgomas žmogui netinkamas maistas – leukocitai žūsta, o eritrocitai sulimpa, blogėja kraujotaka, susidaro trombai, o širdis nebegauna pakankamo kiekio deguonies.
Be to, augant svoriui, ląstelių aprūpinimas deguonimi greitai mažėja – žmogus ima dusti, jam kiekvienas žingsnis tampa sunkiai įveikiamas. Tačiau baisiausia, kad antsvorio kamuojamo asmens medžiagų apykaita taip sutrinka, jog per riebalus deguonis nebegali atlikti savo funkcijos – pamaitinti viso organizmo“.
Nesveika mityba ir rūkymas, anot žinomos medikės, pagrindiniai deguonies trūkumo organizme sukėlėjai.
„Tokius plaučių susirgimus, kaip bronchinė astma, uždegimas, pneumonija iššaukia pakitimai žarnyne. Intoksikacija jame greitai tampa plaučių sunegalavimo priežastimi. Tuomet lengvai užpuola infekcija, o mikrobai ima plisti po visą organizmą, nes žarnynas ir plaučiai vadinami poriniais organais, todėl infekcija iš žarnyno sparčiai pasiekia plaučius.“, – sako J.Tulčina.
Šiandien iš oro žmogus deguonies gauna nepakankamai, nes mūsų užterštoje atmosferoje jo yra tik apie 21 procentą. Aktyviai judant raumenims reikia dar daugiau deguonies, kurio organizmas per dieną pats negali gauti. Net ir laikantis dietos, kad greičiau ir lengviau pasiektum geresnių rezultatų – būtinas papildomas deguonies šaltinis. O jo poreikį jau daugelį metų galima patenkinti deguonies terapija barokameroje arba ozonoterapijos pagalba.
„Tai greičiausias būdas organizmui sugrąžinti reikiamą kiekį deguonies. Fiziologinis tirpalas prisotinamas tam tikru (mediko individualiai žmogui paskirtu) kiekiu ozono. Per lašinę organizmas gauna deguonies ir pradeda gaminti medžiagą, vadinamą ozonidu – taip ima mažėti visi organizme esantys uždegiminiai procesai, stiprėja atsparumas virusams.
Organzimas sustiprėja ir atsistato jau po 5-10 procedūrų, kurias galima atlikti kas 2-3 dienas“, – apie pasaulyje jau aštuonis dešimtmečius populiarią sveikatinimo procedūrą pasakoja gydytoja J.Tulčina.
Tačiau tiems, kurie paniškai bijo adatų, ozonoterapija netiks. Tuomet medikai rekomenduoja deguonies kiekį kraujyje atstatyti barokameros pagalba.
„Tokiomis procedūromis kažkada gydėsi ir Michaelas Jacksonas, ir princesė Diana, o šiandien jos prieinamos kiekvienam, – šypsosi kardiologės diplomą turinti gydytoja. – Barokameroje slėgis pakeliamas iki 2-3 kilo paskalių, kas žmogui leidžia pasijusti, tarsi, motinos įsčiose. Tada deguonies, kuris į barokamerą su oru patenka per specialius filtrus, koncentracija didėja ir per kvėpavimo takus pasiekia kraują“.
Ji atkreipia dėmesį ir į tai, kad organizmo „pamaitinimas“ deguonimi ypač svarbus šiuo metu, kai aplink siaučia ne tik naujasis virusas, bet ir visos peršalimo ligos. Be to, ši priemonė padeda organizmui greičiau atsistatyti po persirgimo įvairiais virusais.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.