„Taip yra todėl, kad aš tiesiog pakankamai neišsimiegu“, – drąsiai pareiškia tokių trūkumų savininkas. Tačiau daugeliu atvejų viskas ne taip paprasta, rašoma krasota-zdorovje.info.
Ir iš tiesų viena priežasčių gali būti miego trūkumas. Miegoti turėtumėte 7-8 valandas per parą, bet to, kokybiškai. Svarbu, kad miegat galva būtų tinkamoje padėtyje ir stuburas galėtų tinkamai pailsėti. Netinkama pagalvė gali lemti kraujotakos sutrikimus. Tad paakiai pamėlsta ar net tampa papilkėję.
Tamsūs ratilai po akimis gali rastis ir dėl pernelyg didelės akių įtampos bei bendro nuovargio. Taip pat piktnaudžiavimo alkoholiu, rūkymo. Šie žalingi įpročiai gali sukelti kraujagyslių spazmus, kuris neišvengiamai veda prie „maišų“ po akimis, paraudimo bei akių dirginimo.
Reikia įvertinti ir tai, kad senstant oda tampa plonesnė, tad daugeliui vyresnio amžiaus žmonių yra būdingi maišeliai po akimis.
Odos spalvos kitimas po akims gali būti susijęs ir su tam tikrų rūšių blogųjų bakterijų pertekliumi. Pastarosios gyvena žarnyne ir lemia kūno nuodijimą toksinais, taip pat rimtus kraujotakos pažeidimus.
Nesveikas maistas nuolat lemia neigiamas biochemines reakcijas organizme. Dauguma toksiškų medžiagų kaupiasi žarnyne, ypač storojoje žarnoje.
Efektyviausias būdas pašalinti toksinus – virškinamojo trakto valymas, vadinamasis „žarnyno plovimas“. Jo metu nuo alergenų ir toksinų išvalomos plonosios ir storosios žarnos. Teigiama, kad po tokio „plovimo“ lengviau funkcionuoja plaučiai, kepenys, imuninė sistema, inkstai ir oda.
Tačiau dėl geriausio žarnyno valymo metodo turėtumėte pasitarti su gydytoju.
Taip pat turėtumėte nepamiršti gerai išsimiegoti. Nepagailėkite pinigų ir investuokite į aukštos kokybės ortopedinę pagalvę.
Meskite blogus įpročius ir pasistenkite daugiau laiko praleisti lauke. Tai standartinės rekomendacijos, norintiems atsikratyti pamėlusių paakių.
Teisingas ir sveikas gyvenimo būdas – vienintelis kelias į natūralų grožį ir ilgaamžiškumą!