Žirgų lenktynių žavesiui neatsispyrė ir stilistė Asta Valentaitė. Ji Askote išsiskyrė elegantišku stiliumi. Asta vilkėjo garsaus dizainerio Rolando Moureto kurtą aptemptą baltą suknelę, avėjo „Christian Louboutin“ batelius. Prie šio stilingo derinio ji priderino skrybėlių kūrėjo Philipo Treacy kurtą skrybėlaitę. Iš Airijos kilusio mados kūrėjo Ph.Treacy skrybėlės pasaulyje itin vertinamos. Jo gerbėjų sąraše – pramogų pasaulio žvaigždės, aristokratai ir viso pasaulio karališkieji asmenys.
Itin didelės pagarbos kūrybingų rankų meistras iš Airijos nusipelnė Didžiosios Britanijos karališkuosiuose rūmuose: jis ne tik buvo apdovanotas Riterio ordinu, bet ir pelnė neoficialaus karališkojo skrybėlininko vardą. Jos Didenybė Elizabeth II, princesė Anna, anūkės ir anūkių giminaitės – visos nešioja Ph.Treacy galvos apdangalus. Per Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio princo Williamo ir Catherine vestuves airių meistro Ph.Treacy skrybėlaitėmis pasipuošė net 36 svečiai!
Įdomaus, savito stiliaus skrybėlininką mėgsta ir profesionalai – „Chanel“, „Givenchy“ ir kiti mados namai, kurie artimai su juo bendradarbiauja, savo kolekcijoms nuolat užsako galvos apdangalus. Bet šio pasaulio Ph.Treacy negana: jau keletą metų jis kuria skrybėles ne tik realiems žmonėms, bet ir pramanytiems herojams. Jis aktyviai darbuojasi kino meno srityje. Ekstravagantiškus airių meistro šedevrus nešioja, pavyzdžiui, sagos apie Harį Poterį personažai. Būtent Ph.Treacy sukūrė iš pirmo žvilgsnio paprastą stebuklingą skrybėlę, kuri nuspręsdavo, į kokį fakultetą pateks Hogvartso magijos mokyklos mokiniai.