Sidabrinės lapės, arba kodėl R. Valiukaitė nebedažo žilų plaukų?

2016 m. sausio 5 d. 18:47
„Lietuvos rytas“
Žilė galvon – velnias uodegon? Kodėl gi ne! Juk nedažyti žilų plaukų išdrįsta tik išskirtinės, maištingos ir kūrybingos moterys. Prie elegantiškų sidabrinių lapių gretų prisijungė lietuvių aktorė Rimantė Valiukaitė (45 m.), rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.
Daugiau nuotraukų (12)
Natūralią plaukų spalvą Rimantė pademonstravo per praėjusią savaitę vykusį vakarėlį. Jis buvo surengtas komedijos „Patriotai“ filmavimo darbų baigimo proga. Heroję Liubą filme įkūnijanti R.Valiukaitė šventėje pasirodė žilomis sruogomis papuoštais plaukais. Daugelį šiaip jau sendinanti šukuosena Rimantei kuo puikiausiai tiko, aktorei tai suteikė dar daugiau žavesio.
Apskritai požiūris į žilus plaukus jau gerokai pasikeitęs. Kadangi žyla net ir dvidešimtmetės, vis dažniau žili plaukai laikomi ne senatvės, o individualumo požymiu. Kur kas didesnė problema nei keli pražilę yra slenkantys, dažų nualinti plaukai. Juk pasitikėjimas, kurį prancūzai vadina „gerai jaustis savo kailyje“, visada yra pats patraukliausias, aplinkinius pavergiantis moters bruožas.
Todėl daug žvaigždžių vienu ar kitu gyvenimo laikotarpiu pradėdavo maištauti prieš grožio industriją ir nustodavo dažyti žilus plaukus. Pavyzdžiui, aktorė Virginija Kochanskytė daugeliui jos gerbėjų kur kas labiau patiko su natūraliai pražilusiais plaukais.
Su tokiomis pat žemiškomis problemomis susiduria ir įtakingiausi pasaulio žmonės. Kembridžo kunigaikštienė Catherine jau seniai neslepia, kad pražilo, o aktorės Jamie Lee Curtis sidabriniai plaukai tapo jos vizitine kortele.
Kaip atitolinti žilimą?
Norint atitolinti žilimą, pirmiausia reikėtų pasirūpinti savo sveikata ir subalansuoti mitybą. Valgykite kuo daugiau vaisių ir daržovių, mat juose gausu nuo laisvųjų radikalų ir senėjimo saugančių antioksidantų.
Vitamino B12 atsargas galite papildyti valgydami mėsą, žuvį, kiaušinius ir pieno produktus.
Svarbu atsisakyti žalingų įpročių: alkoholio, rūkymo. Rūkaliai keturis kartus dažniau pražyla anksčiau nei nerūkantys.
Venkite streso. Mokslininkai stresą išties įvardija kaip vieną žilimą nulemiančių veiksnių – patyrus emocinį spaudimą, jaučiant įtampą, širdgėlą ar nerimą, organizme gerokai padidėja laisvųjų radikalų kiekis.
Vis dėlto didžiausią įtaką turi genai. Jei jūsų tėvai pražilo anksti, didelė tikimybė, kad toks pat likimas ištiks ir jus.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2025 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.