Sukurti naujausią kolekciją „King&Queen“ juvelyrus įkvėpė karūna, per šimtmečius žmonijos sąmonėje įsitvirtinusi kaip galios, teisingumo, garbės bei šlovės simbolis.
Išlaikydami sau būdingą elegantišką ir diskretišką braižą, „H.Stern“ meistrai sukūrė žiedus tarsi minimalistinę šiuolaikinę karūnos versiją. Karaliaus ir Karalienės vardus gavę žiedai tobulai tinka į juvelyriką žvelgiantiems kūrybiškai ir šiuolaikiškai, nes derinant šios kolekcijos žiedus tarpusavyje galima išgauti vis kitą įspūdį.
Karūnos motyvai subtiliai atsikartoja ir ne tik žieduose, bet ir vėriniuose, apyrankėse, auskaruose. Visi jie – švelnaus šampano atspalvio, pagaminti iš didinguoju auksu vadinamo aukštos prabos aukso lydinio bei konjako rusvumo deimantų.
Suderinti prabangią juvelyriką ir vienetines sukneles A.Kuzmickaitei — nauja ir įdomi patirtis.
„Dar kartą įsitikinau, kad siekiant tobulo rezultato nei rūbas, nei papuošalas negali būti atsitikinis.
Tikroji prabanga – tyli, subtili. Manau, kad verčiau rinktis minimalius, tačiau iš tauraus metalo, su tikrais akmenimis sukurtus papuošalus, o ne beverčius blizgučius. Tai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi“, – sakė A.Kuzmickaitė.
Po renginio dizainerė teigė:
„Užplūsta labai geros emocijos. Džiaugiuosi galėdama bendradarbiauti su tokia garsia juvelyrikos kompanija“.
Angliška popietinės arbatos tradicija, manoma, prasidėjo XIX amžiaus pradžioje septintosios Bedfordo kunigaikštienės Anos Marijos Stanhope rūmuose. Negalėdama iškęsti ilgų pertraukų tarp valgymo, ji pareikalavo vėlyvą popietę į patiekti arbatinį su lengvais užkandžiais alkiui numalšinti.
Netrukus tai tapo kunigaikštienės įpročiu, proga susitikti su draugais ir pasiekė šiuos laikus kaip graži senovinė tradicija, puoselėjama vakarinėje Anglijos dalyje paplitusiuose „arbatos kambariuose“, garsiausiuose pasaulio viešbučiuose bei prabangių parduotuvių centruose.