Madų šou – nestandartinis. Jo formato būta trilypio. Scenoje susidūrė muzika, mada ir video menas.
Visų šešių kolekcijų pristatymai buvo lyg nedideli spektakliai. Tačiau dėl to stebėtis nederėtų – prie kiekvienos kolekcijos dirbo žmonės, suburti iš skirtingų sferų: šalia drabužių dizainerių, plaukų stilistų ir vizažistų darbavosi robotikos specialistai, scenos režisieriai, pasakotojai ir kiti savo veiklos profesionalai.
Ant „Lofto“ sienų projekcijomis buvo paaiškinama, kodėl kūrėjai pasirinko būtent tokias rūbų formas, spalvas ir išraiškos formas.
Savo stilistinius sprendimus pristatė geriausiu pasaulio kirpėju tituluojamas Raimondas Pasternackis ir „Woxx Barbers“ komanda (kolekcija „Technical Plasticity“), Deimantė Dubinaitė ir „Grožio Pajėgos.Lt“ komanda (kolekcija „City Lights“), Mikhailas Kodesnikovas ir „My Studio“ komanda (kolekcija „Plastic Reflections“), Inga Rimkevičienė ir „Jos Kaprizai“ komanda (kolekcija „Urban Legends“), Dalia Ramelytė ir „Andre Team“ komanda (kolekcija „Underground Shock“).
Šių penkių komandų pasirodymą stebėjo ir vertino komisija, kuri rinko, jų manymu, geriausią, stipriausią bendrojo įvaizdžio kolekciją sukūrusią komandą.
Komisijos kėdėse ketvirtadienį įsitaisė Justino Vienožinskio kolegijos Įvaizdžio dizaino katedros vedėja Olesė Kekienė, architektė Erika Rodaitė, fotografas Tomas Vyšniauskas, vieno mados žurnalo mados redaktorė Lina Bernotaitytė. Komisijos pirmininkė – festivalio „Mados infekcija“ kūrybos vadovė Sandra Straukaitė.
Šeštoji renginio kolekcija – nekonkursinis kūrybinės komandos „A-Twins“ nariai Anatolijaus Pajanok ir Andriaus Mašausko. Jie pristatė „Archaic Gardens“, įkvėptą lietuviškųjų kabančių sodų. Kolekcija sukurta kartu su skulptoriumi Danieliumi Sodeika ir drabužių dizainerių duetu – Dovile Cibulskaite ir Ana Romanova. Kolekcijos pasirodymas – premjera Lietuvoje, nes jau spalio viduryje meistrai šiuos modelius demonstruos Londone, stilistiniame šou „Noise“.