Mados namų dizaineris E. Sidaras rūpinsis dainininko įvaizdžiu viso muzikinio projekto metu. „Prisilaikome scenai derančios klasikinės linijos, o detalėse, spalvose bei faktūrose ieškome sąsajų su konkrečios atliekamos dainos tema. Atsisakėme idėjos kurti iliustratyvią aprangą vienam kartui, kuomet muzikinio kūrinio idėja perteikiama tiesmukai. Pavyzdžiui, jei kalbama apie meilę, tai atlikėjui į atlapą segama širdis, – sakė E. Sidaras. – Ieškome būdų, kaip idėją perteikti subtiliau, tarsi tarp eilučių. Man labai patinka mano, Antano ir mados namų sprendimas kurti ne butaforinius kostiumus vienam išėjimui į sceną, o siūti kokybišką aprangą, kurią bus galima dėvėti ilgai ir kuri apskritai televizijos projektui suteiks papildomą pridėtinę vertę“.
Pats A. Zakarauskas pabrėžė, jog apranga scenoje jam – itin svarbu. „Manau, dainininkui po balso antras pagal svarbą yra drabužis. Nes kad scenoje jausčiausi gerai, man turi būti patogu, drabužis turi kelti nuotaiką ir tikti scenai, tačiau ir sykiu atitikti mūsų dienų madą. Nesinori būti nuobodaus klasikinio skonio atstovu ir eiti į sceną apsivilkus tik senu juodu fraku, ir čia mane gelbsti mados namai „Cantas“, – sakė operos solistas.
Italijoje, Australijoje daug metų gyvenęs ir dirbęs dainininkas atkreipė dėmesį, jog Lietuvoje drabužių pasirinkimas vyrams – labai menkas. „Manau, moterys Lietuvoje dėl aprangos asortimento yra žymiai laimingesnės. Manęs netenkinantis parduotuvių asortimentas – dar viena priežastis, dėl kurios buvo kreiptasi į mados namus „Cantas“. O Egidijus gali mane aprengti nenusivedęs į parduotuvę ir tai – taip pat labai vertinga paslauga“, – sakė A. Zakarauskas.
Beje, dainininkas prisipažino nemėgstantis scenos drabužių su kišenėmis: „Dėl jų atsiranda visokių papildomų raukšlių, klosčių... Aš ne santechnikas ar elektrikas, kuriam reikėtų darbo įrankius nešiotis su savimi“.
Paklaustas, ar turi sėkmę scenoje nešantį drabužį ar aksesuarą, dainininkas išskyrė sąsagas: „Nesu statistinis lietuvis, kuris turi vestuvines sąsagas ir antras – darbui. Savo kolekciją stengiuosi nuolat atnaujinti. Brangiausios man yra iš tėvo paveldėtos sąsagos. Nors jos nėra kažkokios prabangios, bet man mielos ir širdžiai artimos. Sukelia sentimentus. Kai seguosi jau mirusio tėvo sąsagas, jaučiuosi labai ypatingai“.
13 metų svetur praleidęs, Australijoje, Sidnėjaus operoje dainavęs, A. Zakarauskas sakė prieš daugiau nei du metus sugrįžęs į Lietuvą atostogų. Greitai radęs kalbą su savo srities žmonėmis bei įsitraukęs į darbus, nusprendė likti. „Turiu daugiau priežasčių likti nei išvykti. Gyventi labai gera ir Lietuvoje. Manau, viskas priklauso nuo požiūrio“, – apie savo sprendimą sakė dainininkas.