2001
Tuo metu premjero pareigas ėjusio Rolando Pakso patarėja dirbusios Ramunės Zabulienės (62 m.) gyvenimas nė iš tolo nepriminė rutinos.
Apie savo karjerą interviu kalbėjusi ekonomistė atviravo, kad į politiką ateiti iš Pasaulio banko, kur neseniai buvo pradėjusi dirbti ir kur gavo kur kas didesnį atlyginimą, buvo nemenkas iššūkis: ji mintyse dėliojosi pliusus ir minusus.
Pliusų buvo gana nemažai (įdomu, nauji žmonės, gera komanda, platesnis akiratis), bet minusai buvo gana dideli. Savarankiškai moteriai daug reiškė ir tai, kad ji patirs nuostolių – gaus mažesnį atlygį, nei buvo įpratusi.
Ką moteriai reiškė darbas Vyriausybėje? „Tai – ne karjeros šuolis. Man svarbiausia atsakyti sau, ar išdrįsau, ar ne padaryti tai, ką buvau sumaniusi“, – tuomet „Stiliui“ sakė R.Zabulienė.
Du jau suaugusius vaikus turinti Ramunė nuo 2002 m. ėjo Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojo pareigas. Vėliau ilgą laiką ji buvo Šiaulių banko stebėtojų tarybos narė ir Audito komiteto pirmininkė, jos pavardę galima matyti ir tarp labdaringos veiklos bei meno projektų rėmėjų.
2007
Gintarė Volungevičiūtė (41 m.), tuo metu ne viena pergale besidžiaugusi 24 metų buriuotoja, „Stiliui“ pasakojo, kad jūroje patiria begalinės laisvės jausmą.
Ką dar, be pergalių, tuomet jaunai merginai davė jūra? „Jūra išmokė mane svajoti. Gal todėl, kad daug laiko praleidžiu viena, mėgstu svajoti. O jūra tas svajones nuneša toli toli...“ – teigė buriuotoja.
Jau tuomet Gintarė atviravo, jog supranta, kad kada nors su šiuo sportu teks atsisveikinti ir atsidėti kitiems planams, tarkime, šeimai.
„Labai myliu vaikus. Šeima ir vaikai – svarbiau nei sportinės pergalės, tačiau tas gyvenimo etapas dar neatėjo“, – sakė G.Volungevičiūtė-Scheidt.
Buriuotojos, olimpinių žaidynių vicečempionės, pasaulio ir Europos čempionės svajonė sukurti šeimą išsipildė – su vyru buriavimo treneriu Robertu Scheidtu ji augina du sūnus – Luką ir Eriką, kuris taip pat buriuoja ir garsina Lietuvos vardą.