Žurnalas „L’Express“ pranešė, kad neseniai A.Nakamura buvo priimta Eliziejaus rūmuose. Teigiama, kad su Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu ji kalbėjosi apie olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją. A.Nakamura minėjo, kad jai patinka E.Piaf.
Su šia dainininke, kuri Prancūzijoje garbinama kaip nacionalinė šventoji, A.Nakamura tikrai turi panašumų. Abi kilusios iš paprastos aplinkos, abi būdamos jaunos pasiekė savo muzikinės karjeros proveržį.
Neapykantos kalbos prieš A.Nakamurą pirmiausia kyla iš dešiniųjų ekstremistų sluoksnių. Jų teigimu, atlikėja tiesiog vulgari, gėdinga ir tai blogas pasirinkimas.
„Jos vaizdo klipuose nėra nė vieno baltojo“, – rašė laikraštis „Valeurs Actuelles“.
„Toks žmogus negali Prancūzijai atstovauti pasaulyje“, – buvo pasakyta kitur.
Bamake (Malis) gimusi A.Nakamura užaugo Paryžiaus priemiestyje Olnė su Bua (Aulnay-sous-Bois). Pirmąsias savo autorines dainas ji paviešino socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „YouTube“.
2018-aisiais su daina „Djadja“ Aya išgarsėjo tarptautiniu mastu. Dabar A.Nakamura – viena dažniausiai klausomų prancūziškai kalbančių atlikėjų.
A.Nakamura nesikišo į ginčą. Tiesiog savo „Instagram“ paskyroje paskelbė hiphopo žanro vaizdo įrašą, prie jo pridėjusi: „Edith Piaf?“