Prekės ženklo „Go.Mante“ įkūrėja Vidmantė Martikonytė- Medišauskienė (35 m.)
Kuo toliau, tuo labiau pamėgau pirkti internetu, tačiau bent 1–2 kartus per metus vykstu apsipirkti į užsienį. Dažniausiai prieš prasidedant naujam sezonui. Nemažai drabužių pasisiuvu ir pati. Į prekybos centrus Lietuvoje vykstu nebent kai ko nors skubiai prisireikia.
Fotografas Lukas Gricius (31 m.)
Apsipirkinėjimas priklauso nuo nuotaikos. Kai ji gera, vykstu apsipirkti, kai bloga – irgi vykstu, nes noriu ją pasikelti. Dažniausiai apsiperku internetu, bet per išpardavimus mėgstu nuvažiuoti ir į fizines parduotuves.
Drabužių spintos turinį atnaujinu ne sezonais, o kai ko nors trūksta. Mano spinta jau gana didelė, joje visko pilna, tai nebent reikia ko nors atsinaujinti arba būna nuotaikų kaita.
Atlikėja Gabrielė Grygolaitytė-Vasha (28 m.)
Būna, kad užklystu į internetines parduotuves, nes ten didesnis pasirinkimas ir daugiau prekių nei fizinėse parduotuvėse. Tačiau aš esu mėgėja pačiupinėti, pasimatuoti ir įvertinti. Tad kai tik randu laiko, vykstu į fizines parduotuves. Man taip mieliau. O dabar, kadangi tokie laikai, kad viskas keliasi į internetą, nori nenori tenka apsipirkti ten.
Garderobą atnaujinu spontaniškai. Pamatau kokį nors gražų daiktą ir perku, nors tai yra blogas bruožas, nes geriau susikurti derinius ir juos pirkti pagal sezonus. Todėl mano spintoje drabužių yra per daug, pusės jų nenešioju. Perku tai, kas gražu, turiu šią bėdą kaip ir daugelis moterų. Kai persikraustysiu į naujus namus, ten turėsiu nemažą drabužinę ir tikiuosi, kad viskas tilps, pavyks padaryti tvarką savo spintoje.
Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus (55 m.)
Drabužius perku arba kelionėse užsienyje, arba nešioju savo kolekcijų modelius. Jokių prekybos centrų. Nuo buvimo juose man net temperatūra kyla. Visais būdais stengiuosi to išvengti. Daug smagiau eiti į Halės turgų ir išsirinkti kokią šviežią morką ar arbūzą.