Žurnalistė Donata Gutauskienė- Laisva (34 m.)
Nemanau, kad spręsti konfliktus viešai yra gerai. Kaip ir nemanau, kad viską reikėtų rodyti ir pasakoti viešai. Aš pati jau kuris laikas asmeninį gyvenimą pasilieku tik sau ir savo šeimai. Ir jaučiuosi puikiai. Konfliktai – nemalonus reikalas, tad kam reikia, kad apie tai žinotų visi? Aš už ramų ir neviešą jų sprendimą.
Renginių organizatorius Jogaila Morkūnas (50 m.)
Viešumas kai kam yra priemonė tikslui pasiekti. Tačiau jeigu esi civilizuotas žmogus ir tavo antroji pusė taip pat civilizuota, kultūringa ir protinga, niekada jokie nesutarimai ar konfliktai neturėtų pasirodyti viešojoje erdvėje.
Tinklaraštininkas Skirmantas Malinauskas (41 m.)
Manau, kad net ir vieši asmenys turi visas galimybes savo šeimines problemas spręsti be didelio triukšmo. Taip rasti sprendimus kur kas paprasčiau. Nebent vienai ar abiem konflikto pusėms svarbiau ne sprendimai, o visuomenės dėmesys, augantis sekėjų skaičius, turimo verslo reklama ir panašūs dalykai.
Rašytoja, žurnalistė Fausta Marija Leščiauskaitė (29 m.)
Vieši konfliktai yra ne tarpusavio problemų sprendimas, o nemokamas cirkas visuomenei. Kai žmogus supyksta, užsidega, pridaro kvailysčių. Tai būdinga tikrai ne tik žinomiems žmonėms. Pykčio pagauti iškvaišta ir protingi, atrodė, garbingi žmonės. Vis dėlto jei man kada taip pasimaišys, prašau draugų grąžinti mane į realybę, nes privatumas yra viena didžiųjų vertybių. Beje, viešumas – galingas ginklas, juo gali manipuliuoti ir gąsdinti. Yra narcizų ir psichopatų, kurie juo naudojasi labai sąmoningai: ar sekėjų skaičiui auginti, ar buvusiai meilei atkeršyti. Tokių žmonių rankose viešumas pavojingas.