Šįkart jie pasiteiravo, kas jums padeda palaikyti dvasinę savijautą?
Jogos mokytoja Milana Jašinskytė (39 m.)
Suvokimas, kad mano vidinė savijauta priklauso tik nuo manęs, o ne nuo išorinių aplinkybių. Mano medicina – meilė ir atjauta sau su visa atsakomybe už tai, ką patiriu. Mano kasdienėje praktikoje – joga, meditacija, rašymas, savimasažas, kvėpavimas ir tai, kas jaučiu tą akimirką.
Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė (29 m.)
Pirmiausia derėtų kelti klausimą, kas kiekvienam yra ta dvasinė savijauta. Pagalvojus apie tai man iš karto kyla mintis apie susikurtą gyvenimo discipliną, kuri leidžia veikti organizuočiau ir patirti mažiau streso, skubėjimo. Kai neskubi, gali į gyvenimą pažvelgti iš šalies ir pajusti malonumą to, ką darai ramiai. Visa tai man padeda palaikyti dvasinę savijautą.
Žurnalistė ir konsultacijų įmonės „Enough“ verslo partnerė Živilė Vaškytė-Lubienė (41 m.)
Gerą dvasinę savijautą man padeda palaikyti kasdieniai ritualai, meditacija, pabuvimas tyloje su savimi ir savęs stebėjimas. Stengiuosi pastebėti, kada per daug įsitraukiu į darbus ir jau gresia nuovargis, ar užsibūnu aplinkoje, kuri nusodina gerą vidinę būseną. Kuo daugiau laiko sąmoningai stebėsenai, sutelkiantiems ir nuraminantiems ritualams, ramybei, tylai ir turiningam bendravimui, ir vidus tikrai padėkos.
Dainininkas Linas Adomaitis (46 m.)
Dvasinę ramybę atneša tikėjimas ir geri santykiai su artimaisiais. Visa tai dovanoja viltį, kuri yra tiek fizinio, tiek dvasinio kūno pusiausvyra.