Kokiais lėktuvais skraido pramogų pasaulio žvaigždės? Kainos – atima žadą

2021 m. spalio 3 d. 07:48
Skrydžius verslo ar pirmąja klase gali sau leisti daugelis storesnę piniginę turinčių žmonių, o keliauti nuosavu lėktuvu – tik išrinktieji. Taip daro ne tik verslo magnatai, bet ir Holivudo žvaigždės bei pramogų pasaulio įžymybės. „Stilius“ nutarė pažvelgti, kokius padangių galiūnus savo angaruose saugo ryškiausios planetos asmenybės.
Daugiau nuotraukų (24)
Įsitaisyti ant minkštų odinių krėslų, gurkšnoti šaltą brangų šampaną ir mėgautis trijų patiekalų valgiaraščiu, paruoštu žvaigždžių virėjo. Ir dar vienas patogumas – visi privataus lėktuvo keleiviai gali sėdėti prie lango.
Štai iš Kanados kilusi muzikos žvaigždė Celine Dion (53 m.) turi 33 mln. eurų vertės nuosavą lėktuvą „Bombardier BD 700 Global Express“, kuriuo nuolat skrenda į privatų golfo aikštyną Monrealyje.
O septyniskart „Formulės 1“ čempionas britas Lewisas Hamiltonas (36 m.) mažai dėmesio skiria savo išvaizdai, bet to nepasakysi apie jo privataus raudono „Bombardier Challenger 605“ vidaus interjerą. 23 mln. eurų kainavusį lėktuvą jis įsigijo 2013-aisiais.
Mylimai žmonai Antonelai ir trims sūnums Argentinos žaliosios vejos žvaigždė, vienas geriausių pasaulio futbolininkų Lionelis Messi (34 m.) 2018 m. irgi nupirko lėktuvą.
13 mln. eurų kainavęs orlaivis turi 16 sėdimųjų vietų, kurias galima paversti aštuoniomis lovomis. Lėktuve įrengta virtuvė ir du vonios kambariai.
Ant reaktyvinio lėktuvo laiptų įamžinti Messi šeimos narių vardai – Leo, Antonela, Thiago, Ciro, Mateo.
JAV popmuzikos žvaigždė Justinas Bieberis (27 m.) 2014-aisiais pabuvo sau Kalėdų Seneliu ir už 50 mln. eurų nusipirko „Gulfstream“.
J.Bieberis ir jo žmona amerikiečių modelis, Holivudo žvaigždės Stepheno Baldwino duktė Hailey (24 m.) dėl darbo daug laiko praleidžia privačiame lėktuve.
Pora susigalvoja įvairių laiko leidimo būdų. Tuo metu, kai Justinas lėktuvą paverčia žolės riedulio aikšte, jo mylimoji jaukiai įsitaisusi šiltuose pataluose naršo mobiliuoju telefonu.
Kas milijardieriui dovanojama per Tėvo dieną? Žinoma, kad privatus lėktuvas! Įžymioji scenos diva Beyonce (40 m.) savo sutuoktiniui reperiui Jay-Z (51 m.) padovanojo „Bombardier Challenger 850“.
Lėktuve, kurio interjere vyrauja kreminė spalva, įrengta svetainė, virtuvė ir du vonios kambariai. Tarp debesų įžymioji pora gali mėgautis visais įmanomais malonumais – kiek aprėpia fantazija ir leidžia stora piniginė.
Įžymusis Portugalijos futbolininkas Cristiano Ronaldo (36 m.) turi net du prabangaus interjero „Gulfstream“. Lėktuvų vertė – apie 60 mln. eurų.
TV realybės šou žvaigždė, prabangą mėgstanti Kim Kardashian (40 m.) savo ir šeimos kelionėms nuomojasi tokio tipo lėktuvą kaip „Boeing 747“, kuris skraidina iki 660 keleivių.
Jos sesuo Kylie Jenner (24 m.) keliauja privačiu 62 mln. eurų vertės lėktuvu. Jame įrengtos pramogoms skirtos vietos, taip pat didelė drabužinė.
Baltos spalvos orlaivį puošia rožinė – tai mėgstamiausia K.Jenner spalva – juosta. Tokios pat spalvos drabužiais vilki ir lėktuvo palydovės.
JAV kantri ir popmuzikos atlikėja Taylor Swift (31 m.) – privataus 18 vietų „Dassault Falcon 900“ savininkė. Jo kaina – 34 mln. eurų. Dar neseniai ji turėjo du privačius lėktuvus, bet paskui nusprendė, kad pakaks ir vieno.
Vienas brangiausių ir saugiausių pasaulio lėktuvų priklauso rusų oligarchui Romanui Abramovičiui (54 m.). Milijardierius – „Boeing 767-33AER“ savininkas. Lėktuvo vertė viršija net pusę milijardo eurų!
Lainerio interjerą kūrė jachtų dizaineris britas Andrew Winchas. Dauguma lėktuvo baldų pagaminti iš kaštono medienos, išdailinti marmuru ir auksu.
Saikingumas, kuklumas niekada nebuvo būdingi oligarchui R.Abramovičiui, todėl nieko nuostabaus, kad net lėktuvo virtuvės praustuvai paauksuoti.
Dar visai neseniai kelionės privačiu lėktuvu buvo skirtos tik tiems, kurie galėjo sau tai leisti, bet koronaviruso pandemija pakeitė žmonių mąstyseną.
Poreikis judėti, saugumas ir pirmiausia socialinis atstumas tapo svarbiausi planuojant kelionę. Bijodami reguliariojo skrydžio lėktuve užsikrėsti pražūtinguoju virusu vis daugiau keliaujančiųjų pasirengę labiau patuštinti piniginę, kad galėtų mėgautis aukšto lygio privačių lėktuvų komfortu.
„Praėjusiais metais turėjome daug naujų klientų. Reguliariųjų skrydžių skaičius gerokai sumažėjo, mat daugelis dideliuose oro uostuose nebesijaučia saugūs.
Žmonės taip pat užsisako daugiau trumpalaikių skrydžių nei prieš koronaviruso pandemiją“, – sakė nuomojamų privačių lėktuvų ir krovininių paslaugų Europoje lyderės bendrovės „LunaJets“ vadovas Eymericas Segardas.
Nauja užsakomųjų skrydžių bendrovės „VistaJet“ studija „The Future of Private Travel“ patvirtina visame sektoriuje išaugusią privačių skrydžių paklausą. Užsisakantiesiems kelionę nerūpi pinigai, svarbiausia – sveikata ir saugumas.
Komercinio skrydžio keleivis susiduria vidutiniškai su 700 sąlyčio taškų, o privataus – tik su 20.
Populiariausios visų paslaugų teikėjų kryptys vienodos. Pirmiausia Ibisos sala (Ispanija), Nica, Sen Tropezas (Prancūzija) ir Mikono sala (Graikija). Tie, kurie skrenda su draugais, už kelionę privačiu lėktuvu moka ne ką daugiau nei už skrydį verslo klase.
Pavyzdžiui, „LunaJets“ siūlo skrydžius aštuoniems asmenims iš Londono į Nicą maždaug už 14 tūkst. eurų.
Olandijos reaktyvinių lėktuvų skrydžių paslaugų teikėja „Hyer Aviation“ dėl didelės paklausos žengia žingsnį toliau – norėtų prabangias keliones padaryti dar labiau prieinamas.
Bendrovė orientuojasi į vadinamąją „UberPool“ paslaugą, kuri leidžia nepažįstamiems keleiviams dalytis automobiliais, kad pigiau pasiektų bendrą paskirties vietą.
Prie tų, kurie trumpam su partneriu ar partnere privačiu lėktuvu nori nuskristi į Paryžių, bet nenori mokėti visos kainos, gali prisijungti kiti žmonės, turintys tą patį kelionės tikslą. Leidžiama skristi iki septynių asmenų.
Mintys apie ekologiją, deja, šalutinis dalykas. Šiuo atveju svarbu tik noras patirti išskirtinių įspūdžių.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2024 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.